background image
Alışveriş Sepetim

DOVE MEN

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
1 ürün
filtreler
Watsons Club ile
( 7 )
Sepete Ekle
1
 

Dove Men


Birbirinden başarılı kişisel bakım ürünleriyle hayatınıza çarpıcı bir dokunuş gerçekleştiren Dove, erkekler için tasarladığı seçenekleriyle de ses getiriyor. Sevilen markanın erkek kullanıcılar için ürettiği modeller arasında stick çeşitleri, deodorantlar ve tıraş sonrası koruma ürünleri ön plana çıkıyor. Yüksek etkileriyle hayatınıza etkili bir dokunuş gerçekleştiren ürünler, kötü kokulardan rahatça kurtulmanızı sağlıyor ve kendinizi gün boyunca bakımlı hissetmenize yardımcı oluyor. Tıraş sonrasında cildinizi de koruyan Dove Men ürünleri, en seçkin ürünlerin buluşma adresi Watsons’ta sizi bekliyor.


Dove Erkek Deodorant Çeşitlerini Keşfedin


Dove Men imzası taşıyan erkek deodorantları seçenekleri, kişisel bakım seviyenizi kolayca zirveye çıkarabilmenizi sağlıyor. Ter kaynaklı kötü kokuların oluşmasını engelleyen deodorant çeşitleri, 48 saat boyunca devam eden etkileriyle de dikkat çekiyor. Dove Men Care deodorant seçenekleri, cilt dostu nitelikleriyle de öne çıkıyor ve düzenli kullanımda dahi cildinize herhangi bir zarar vermiyor. Bu sayede güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz deodorantlari, alkol içermemeleriyle de cilt sağlığınıza katkıda bulunuyor. Anti-perspirant özelliği sayesinde cildinizi etkili bir şekilde kaplayan ve ter oluşumunun önüne geçen erkek deodorantları, en yoğun günlerinizde bile tercih edilebiliyor. Çalışırken, spor yaparken ve aktif bir gün geçirirken rahatlıkla faydalanabileceğiniz deodorant seçenekleri, ergonomik şişe avantajı sayesinde her türden çantaya sığabiliyor ve dilediğiniz her yere yanınızda taşınabiliyor.


Dove Men Stick Seçenekleriyle Vücut Bakımınızı Zenginleştirin


İddialı marka tarafından tasarlanan en başarılı ürünler arasında, birbirinden etkileyici stick türleri de bulunuyor. Antiperspirant özelliğiyle terlemeyi engelleyen ve bu sayede kötü kokulardan kolayca korunmanızı sağlayan Dove Men stick seçenekleri, nemlendirici özellikleriyle de fark yaratıyor. Yoğun etkileri sayesinde cildinizi nemlendiren stick çeşitleri, bu sayede cildinizin kurumasını ve zarar görmesini engellemeye yardımcı oluyor. Cildinizin daima nefes alıp verebilmesini sağlayan stick modelleri, gözeneklerinizde tıkanmaya yol açmıyor ve havasızlıktan kaynaklanabilecek cilt sorunlarını da önlemeye destek oluyor. Şeffaf yapıları sayesinde görünmez bir nitelik sergileyen stick çeşitleri, bu sayede dışarıdan belli olmuyor ve olumsuz bir görüntü sergilemenizin de önüne geçiyor. Dove Men ürünleri yüksek kaliteleri sayesinde 48 saate kadar etki eden stick seçenekleri, farklı aromaları ile de dikkat çekiyor. Teninize çarpıcı ve ferah bir koku kazandıran stick modelleri, özel tasarımlı ambalajları sayesinde size büyük bir konfor sağlıyor ve kolayca kullanılabiliyor. Ağırlıklı olarak 50 gr hacmindeki paketlerle satışa sunulan stick çeşitleri, düzenli kullanımda dahi size uzun ömürlü bir ürün sunuyor ve böylece bütçenize de katkıda bulunuyor.

Dove Men Tıraş Sonrası Ürünleri ile Tanışın


Sevilen markanın erkeklere özel olarak hazırladığı ürünler arasında, tıraş işlemlerinin cildinizde oluşturabileceği tahribatları engellemeye yardımcı seçenekler de yer alıyor. Dove Men Care tıraş sonrası koruma ürünleri arasında spreyler ve stick seçenekleri ön plana çıkıyor. Tıraş sonrası için tasarlanan sprey seçenekleri, bir yandan yüzünüzü ferahlatırken öte yandan kendinizi daha özgür, bakımlı ve etkileyici hissetmenizi sağlıyor. Pratik kullanım şekilleriyle de fark yaratan tıraş sonrası spreyleri, tıraş bölgesine doğrudan sıkılabiliyor ve cildinizdeki mikro kesikleri onarmaya destek oluyor. Stick şeklinde tasarlanan tıraş sonrası bakım ürünleri de çarpıcı etkileriyle kullanıcılardan tam puan alıyor. Tıraş bölgesine sürerek uygulayabileceğiniz bakım stick’leri, nemlendirici bakım teknolojisi ile de dikkat çekiyor. Cildinizi nemlendiren stick çeşitleri, bu sayede tıraş yüzünden oluşabilecek kurulukların ve döküntülerin önüne geçmeye yardımcı oluyor. Siz de kişisel bakımınıza özen gösteriyor, kötü kokulardan ve cilt problemlerinden kolayca korunmak istiyorsanız yüksek etkili Dove Men ürünlerini tercih edebilirsiniz. Her türlü cilt bakım işlemini kolayca gerçekleştirebileceğiniz birbirinden seçkin modelleri ise Watsons’ta bulabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *