Kolajen Ürünleri

Kolajen cildin yeniden yapılanmasını sağlayarak cildi besler. Cilde enerji, saçlara sağlıklı görünüm kazandıran onarıcı collagen ürünleri, zamanın olumsuz etkilerine meydan okumaya yardımcıdır. Bu nedenle cilt bakımında sıklıkla tercih edilir. Siz de cildiniz için aradığınız kolajen desteğini Watsons'ta bulabilir, cildinize yeniden hayat verebilirsiniz!

Daha Canlı, Genç ve Enerjik Görünüm

Yılların ciltte bıraktığı kırışıklık, ince hatlar, matlık gibi sorunların ortadan kaldırılmasına yardımcı olan collagen ürünler, daha dolgun, diri, canlı ve genç görünen bir cilt görünümüne kavuşmayı sağlar. Kolajen hapı, kremi ve serumları, cildin temel taşları arasında sayılan proteini takviye ederek cildi derinlemesine besler. Kolajen desteği, saç tellerinin yeniden yapılanmasında da etkilidir. Siz de saç bakımına hücresel düzeyde destek sunan biotin collagen şampuan ürünlerinde çok sayıda çeşidi inceleyerek en iyi seçimi yapabilirsiniz. Saçınız için Ogx dolgunlaştırıcı biotin ve kolajen şampuan, Revox kolajen şampuan gibi ürünleri Watsons'ta bulabilirsiniz.

Cildinizin Gençlik Sırrı: Kolajen

Aktif moleküller içeren kozmetik ürünler arasında kolajen krem, kolajen içerikli serum, hatta şampuan yer alır. Ciltte ve saçta etki gösteren moleküller, cilt yüzeyindeki zararı gidermeyi sağlarken zamanın olumsuz etkilerinin de erkenden önüne geçmeyi sağlar. Önerilen şekilde cilde veya saça sürülerek kullanılan desteklerin yanında, yenebilir kolajen ürünleri de bulunur. Kolajen hapları ve sıvıları, içilerek tüketilir ve kana karışarak hücresel düzeyde yenilenmeyi sağlar. Probiyotik gibi ek faydalar sunabilen collagen tablet, toz ve şuruplar, vücudun protein aldıktan sonra aminoasitlerle sınırlı miktarda üreteceği kolajenin, direkt alınmasını ve hücresel metabolizmaya dahil edilmesini sağlar. Pratik şekilde hazırlanabilen veya direkt içilen kolajen tablet ürünleri farklı dozlarıyla günün her anında rahatlıkla kullanılabilir.

Kolajen Kullanmanın Faydaları

-Vücudun yapı iskeletinin ham maddesi olan protein, bağ dokusunu güçlendirir.
-Cildi yapılandırırken, kemiklerin, eklemlerin, tendon ve kasların da güçlenmesine yardımcı olur.
-Cildin orta tabakasında %80'e varan oranda kolajen bulunur ancak yaşla beraber bu oran azalmaya başlar. Kolajen serum gibi takviyeler, cildin kendi dokusunda bulunan bu maddenin eksikliğinden kaynaklanabilecek olumsuzlukların telafi edilmesine destek verir.
-Moleküller cildin elastikiyetini ve su tutma kapasitesini artırır.
-Sürülebilen ürünler cilde destek verirken, içilen en iyi kolajen hapı çeşitleri, beden tarafından tırnaklardan saçlara kadar tüm vücudun ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır.
-Ciltte görülen kuruma, sarkma, kırışıklık, güneş lekeleri, tırnak kırılmaları, ciltte incelme ve saçlarda cansızlaşma gibi sorunlar collagen azalmasının etkileri arasında sayılabilir. Alınan destek, tüm bu sorunların onarılmasında kullanıcılara yardımcı olur.

Kolajen fiyat ve kampanyalarında benzersiz fırsatlar, Watsons'ta! Ayrıca Eva collagen, Naturagen kolajen gibi tanınmış markaları Watsons'ta bulabilirsiniz. Watsons, kendi ürünü olan Collagen by Watsons ile de etkili bakım desteği sunar. Dilediğiniz collagen ürününü Watsons'tan hemen sipariş verebilirsiniz.

Cilt Tipi
Sürdürülebilir Yaşam
Ürün Tipi

Kolajen Ürünleri