Micellar Su ve Makyaj Temizleme Suyu

Makyaj kalıntılarını cilt yüzeyinden uzaklaştırmanın en nazik yollarından biri olan micellar su çeşitleri, içeriğindeki etkin bileşenler sayesinde makyaj sonrası cilt temizliğine yardımcı ürünler arasında yerini alıyor. Siz de farklı markalardan en etkili makyaj temizleme suyu seçeneklerini keşfetmek için Watsons’a bakabilirsiniz.

Makyajınızı Hassas Şekilde Çıkarın

Micellar su çeşitleri arasında cilt tipinize uygun, farklı yoğunluktaki makyajları cildinizden kolayca silebilmeniz için geliştirilmiş hassas formüle sahip birçok ürün yer alıyor. Yoğun kullanımlarda cildi yormadan makyajınızı rahatça çıkarabilmenizi sağlayan Garnier Makyaj Temizleme Suyu; ister kuru ister karma tüm cilt tiplerine uygun, göz yakmayan nazik içeriği sayesinde cildinizi makyajdan arındırıyor. Parfüm içermeyen, bitkisel besleyici özleriyle zenginleştirilmiş formülü ile makyajı adeta mıknatıs gibi çeken Nivea Makyaj Temizleme Suyu seçenekleri ise gündelik kullanıma uygun micellar su çeşitleri arasında yerini alıyor. Hassasiyeti yüksek, tahrişe hazır kuru cildiniz için nemlendirici içeriği sayesinde Simple Makyaj Temizleme Suyu, komedojenik özellikleri ile gözeneklerin tıkanmasını önlemeye yardımcı oluyor. Sülfat, renklendirici, parfüm ve sabun içermeyen, farklı cilt tiplerine uygun, doğal bitkisel prebiyotikler içeren çeşitleri ile cildin doğal dengesini korumayı amaçlayan Diadermine Makyaj Temizleme Suyu seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Diadermine Micellar Yüz Yıkama Jeli, beyaz çay yapraklarının etkisiyle cildinizi nazikçe arındırmayı başarıyor.

Çift Fazlı Micellar Su İle Tanışın

Suya dayanıklı, zorlayıcı makyaj kalıntılarını ciltten nazikçe uzaklaştırmak her zaman yeterince kolay olmuyor. Özellikle yoğun göz makyajı ve uzun süreli kalıcı makyaj kalıntılarını cildinizden hassas bir şekilde uzaklaştırmak istediğinizde çift fazlı micellar makyaj temizleme suyu çeşitleri imdadınıza yetişiyor. Argan yağlı ve mavi kantaron çiçeği suyu özlü çift fazlı micellar Garnier ürünleri, cildi yormadan makyajınızı çıkarmanıza yardımcı oluyor. Ürün, gözler ve dudaklar için hassas koruma sağlarken özellikle kontakt lens kullanıcılarının da rahatlıkla faydalanabilmesine olanak tanıyor. Gül suyunun antioksidan etkisinden faydalanarak suya dayanıklı makyajların rahatça çıkarılabilmesini sağlayan Nivea Micellar Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt vadediyor. Yine suya dayanıklı maskaraları mıknatıs etkisi ile kendine çeken Nivea Make Up Expert Çift Fazlı Micellar serisi ovalamadan göz makyajınızı çıkarabilmenize yardımcı oluyor. Tüm çift fazlı micellar su seçenekleri arasında L’Oreal Paris serisine de göz atabilirsiniz.

Besleyici ve Canlandırıcı Makyaj Temizleme Suları

Yalnızca cilt temizliğini iyi şekilde yapmakla kalmayıp aynı zamanda cildin beslenmesi, kimi dış etkilere karşı koruyucu aktifleri içermesi açısından da micellar sular, cilt bakımı rutinindeki önemli aşamalardan biri haline geliyor. Hyalüronik asitin ciltteki dolgunlaştırıcı etkisinden faydalanarak geliştirilmiş L'Oreal Paris Makyaj Temizleme Suyu, düzenli kullanımda ışıltılı bir cilt etkisi yaratıyor. Yosun, yasemin yağı, provitamin B5, hyalüronik asit ve allantoin gibi cilde faydalı içeriklerle hem genç hem olgun tüm cilt tipleri için hazırlanan Ziaja serisi de cildin nem kaybını engellemeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki Diamond Sirt ve Ceramid sayesinde Target Pro By Watsons Essential serisinin micellar suları, doğal bir UV karşıtı gibi çalışıp cildin elastikiyetine katkı sağlayarak yaşlanma görünümünü geciktirici hassas bir koruma imkanı sağlıyor. Nazik bir temizlik için cildi yatıştırıcı Aloe vera, kadife çiçeği özü ve provitamin B5 içeren Dr. Organic Aloe Vera Micellar, tüm cilt tipleri için cilt bakımına yardımcı oluyor. Özellikle seyahatlerde taşınması oldukça pratik olan Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Mendili, temizleme aşamasını hassas ciltler için oldukça kolaylaştırıyor.

Eğer siz de tüm Micellar Water çeşitlerine göz atıp cildinizin ihtiyaçlarına uygun ürünler almak istiyorsanız tüm seçenekleri Watsons’ta bulabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Micellar Su ve Makyaj Temizleme Suları