background image
Alışveriş Sepetim

CALDION

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

ALT KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
2 ürün
filtreler
Watsons Club ile
loyaltycard
( 3 )
Watsons Club ile
loyaltycard
( 1 )
Sepete Ekle
1
 

Caldion


Bir Hunca markası olan Caldion, hoş ve etkili kokusuyla Watsons'ta kullanıcılara sunuluyor. Günlük kullanım için uygun olan Caldion parfüm ve deodorantlar, hem kadın hem de erkekler için hazırladığı heyecan verici kokularıyla tanınıyor.


Her Mevsim Kullanılabilen Caldion Parfümler


Klasik Caldion bayan parfüm ve erkek parfüm ürünleri Eau de Toilette formunda sunuluyor. Odunsu ve misk bazlı parfümler, temiz ve karizmatik bir etki uyandırıyor. Parfüm notalarında; çiçekler, turunçgiller ve meyveler de yer alıyor. Yumuşak etkisiyle kullanıcıları yormayan, dört mevsim onlara eşlik edebilen kokular; orta dereceli kalıcılık vaadiyle günlük kullanım için tercih ediliyor. Uygun fiyatı sayesinde ulaşılabilir olan parfüm tasarımları, her an hoş kokusuyla dikkat çekmek isteyenlerin başucu ürünleri arasında yer alıyor. Parfümler, deodorant ve roll on gibi yan ürünlerle beraber kullanıldığında daha yoğun bir etki bırakıyor. Parfüm setleri hem fiyat açısından avantaj sağlıyor hem de parfümün etkisinin gün boyu azalmadan devam etmesine imkan veriyor.


Dilediğiniz Her An Ferahlatan Deodorantlar


Caldion deodorant çeşitleri, ter kokusuna karşı verilen savaşta kullanıcılara yardımcı oluyor. Parfüm ile aynı özlerin kullanıldığı deodorantlar, kokunun her an tazelenmesine imkan tanıyor. Ter kokusu gizlenerek geriye ferah bir esinti kalıyor. Temiz koltuk altına direkt uygulanan ürünlerin hem sprey hem de roll on çeşitleri bulunuyor. Çantada kolaylıkla taşınabilen deodorantlar dilenen her an kullanıcılara eşlik ediyor. Kötü kokuları maskeleme kabiliyetleri ile yoğun günlerinizde yanınızda oluyor. Deodorantlar tek olarak alınabildiği gibi parfüm setlerinin içinde de bulunuyor. Hediyelik setler, ekonomik alternatifler oluşturduğu için birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor.


Günlük Bakımda Güven Veren Marka: Caldion


-Caldion parfüm ve deodorantlar günlük kullanıma uygun, yumuşak kokular vadediyor. -Genç, çağdaş ve modern kokulu parfümler üreten marka; dinamik şehir yaşamında kullanıcılara eşlik ediyor. -Markanın gece kullanılabilecek, yoğun etkili Night serisi bulunuyor. City, Zen ve Jeans gibi iz bırakan klasik serilerde ise odunsu ve aromatik kokular başrolde yer alıyor. -Markanın imzası haline gelen teneke kutular, buzlu cam şişeler ve sade tasarımlı deodorant şişeleri karizmatik bir görünüm sunuyor. Açık renk şişelerde yer alan parfümler, teneke kutuda muhafaza edildiğinde parfümün ışıkla teması kesiliyor ve ilk günkü etki şişede uzun süre saklanabiliyor. -Özellikle hediyelik olarak seçilen Caldion setlerde parfüm ve deodorantlar bir arada bulunuyor. Dilediğiniz Caldion parfüm ve deodorant çeşitlerini Watsons'tan kolaylıkla sipariş verebilir, tazeleyici kokuları her an üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *