background image
Alışveriş Sepetim
Cerrahi Maske

Cerrahi Maske

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

FİYAT

KATEGORİ

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

Cerrahi Maske


Bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önleyebilen ve kalabalık ortamlarda koruma sağlayabilen cerrahi maske çeşitleri, virüs kaynaklı hastalıklardan korunmanıza yardımcı olabilir. Yetişkin ve çocuklar için farklı boyutlarda üretilen 3 katlı maskeler, solunum yoluyla bulaşma riski olan hastalıkların yayılmasını engelleyebilir. Genellikle hastanelerde sağlık personeli tarafından kullanılması zorunlu olan cerrahi maskeler, pandemi gibi salgın hastalıkların yayıldığı dönemlerde veya hava kirliliğinin yoğun olduğu bölgelerde de kullanılabilir. 3 katlı ve telli cerrahi yüz maskeleri ise uygun fiyat avantajıyla Watsons’ta sizi bekler! Siz de ihtiyacınıza uygun maske çeşitlerini Watsons’ta bulabilirsiniz.


Bulaş Riskini Azaltmaya Yardımcı Cerrahi Maske Çeşitleri


Bulaşıcı virüsler, damlacıklar halinde havaya yayılabilir ve çevreye dağılabilir. Havada asılı kalan virüs damlacıkları bulaş halinde hastalığa sebep olabilir. Bu riskten korunabilmenin bir yolu ise cerrahi maske kullanımı olabilir. Gözlük ve siperlikle birlikte de kullanılabilen 3 katlı telli maske çeşitleri bu aşamada size koruma sağlayabilir. Yüksek kalite malzemelerle üretilen medikal maskeler, sağlık çalışanları başta olmak üzere hastalar ve hastalıktan korunmak isteyenler tarafından kullanılır. Siz de TSE Tip2R ve TSE güvenli üretim sertifikasına sahip medikal maske çeşitlerini güvenle kullanabilirsiniz. Latex, paraben ve naylon içermediği için ferah bir kullanım sunan, pamuksu kulak aparatlı maskeler, günün her saatinde konforla kullanılabilir. Burun teli ve kulak ayarlama aparatı ile üretilen maskeleri ise yüzüne göre ayarlayarak kullanabilirsiniz. Evony, Sanimask, Dentac ve Orita gibi önemli markalar tarafından üretilen beyaz, desenli ve renkli cerrahi maske çeşitlerini Watsons'tan kolayca temin edilebilirsiniz. Microfibre filtre kumaştan üretilen yıkanabilir bez maske seçenekleri ise hafif yapılı kumaş maskeleri tercih eden kullanıcılara hitap eder.


Rahat Kullanımlı ve Renkli: Çocuk Cerrahi Maske


Çocukları bulaş riskine karşı koruyan özel tasarımlı cerrahi maske seçenekleri, sektörün deneyimli markaları tarafından üretilir. Çocukların beğenisini kazanacak şekilde renkli ve eğlenceli tasarımlara sahip Evony çocuk maske modelleri, onların konforunu ön planda tutan koruma sağlayabilen ürünler olarak öne çıkar. Pamuklu yumuşak dokusuyla deforme olmadan kullanım imkânı sunan Evony çocuk maskelerini 10’lu paketler halinde satın alabilirsiniz. Yüze tam oturan boyutları sayesinde yüzde kaymayan bir tasarıma sahip çocuk cerrahi maske ürünleri, aynı zamanda burun teli ve pamuksu kulak aparatı ile tasarlanır. Böylece konforlu, cildi ve kulakları rahatsız etmeyen bir kullanım sunar. Çocuklara konforlu kullanım deneyimi sunan ürünler arasında Orita çocuk cerrahi yüz maskeleri ile Sanimask desenli çocuk maskeleri de yer alır. Ortalama 14 x 9 cm maske ölçüsüne sahip ürünler, arabalı, kalpli, sevimli hayvanlı gibi eğlenceli figürlerle tasarlanır. Non-woven kumaştan üretilen çocuk maskeleri hava geçiren yapısıyla onlara rahatça nefes alma imkânı verir. Desenli ve renkli çocuk maskeleri, gıda temasına uygun boyalarla renklendirilir. Bu yüzden güvenli bir kullanıma sahiptir. 3 katlı, pileli, telli ve yumuşak kulak lastikli cerrahi yüz maskeleri, çocuklarınızın olası risklerden korunmasını sağlayabilir.


Etkin Koruma Sağlayan 3 Katlı Maske Ürünleri


Kendinizi ve çevrenizi korumak için takabileceğiniz maskelerin kaliteli malzemelerle üretilmiş olması rahat kullanmak için önemlidir. Sağlıksız koşullarda, uygun olmayan materyallerle üretilen maskeler, koruma sağlamayabilir veya cildinize zarar verebilir. Güvenli ve alanında deneyimli markalar tarafından üretilen cerrahi maske seçeneklerini tercih ederek maskeleri güvenle kullanabilirsiniz. Sanimask, Dentac, Orita ve Evony gibi markalara ait maskeler güvenle kullanabileceğiniz maskelerdir. Yetişkin kullanımına uygun 3 katlı maske ürünleri genellikle 50’li ürün paketlerinden oluşur. Tek kullanımlık ürünler, yumuşak elastik kulak aparatı ve yüksek koruma sağlayan 3 katmanlı dokuma ile üretilir. Bakteriyel filtrasyon etkinliği %95 olabilen ve 17, 2x9 cm yetişkin maske ölçüyle üretilen beyaz ve renkli cerrahi maske ürünlerini 10’lu paketlerle de satın almanız mümkün. Ancak renkli tasarımlardan daha çok hoşlanıyorsanız ve maskeleriniz kıyafetleriniz ile de uyum sağlasın istiyorsanız o zaman farklı renklerde üretilen renkli maskeleri de tercih edebilirsiniz. Koyu tonlarda giyinmeyi seviyorsanız 3 katlı telli siyah cerrahi maske seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Yetişkinler için tasarlanan renkli maskelerde çocuk ürünlerinde olduğu gibi gıda temasına uygun boyalar kullanılır. Örneğin füme, pembe, yeşil, bej ve mavi gibi farklı renk seçenekleri sunan Dentac maske ürünleri, yumuşak ve kokusuz dokumayla üretilen, yüz şekline göre ayarlanabilen maskelerdir.


Yüksek Güvenlik Sunan Cerrahi Maske Fiyatları


Cerrahi maske çeşitleri tek kullanımlık ürünlerdir. Dış ortamdaki havayı özel koruyucu katmanı ile filtreleyen maskeler, nefes almanızı zorlaştırmaz ve koruma sağlayabilir. Cerrahi maske fiyatları genellikle belirli bir seyirde ilerler ve uygun fiyata da sahiptir. Bunun yanı sıra çoklu paketler daha makul fiyat avantajına sahiptir. Çoklu ürün kutularını tercih ederek ekonomik fiyatlı alışveriş imkânı bulabilirsiniz. Sağlıklı koşullarda üretilen, tek tek ambalajlanarak kutulanan 3 katlı ve telli cerrahi maske fiyatları avantajlı seçenekler sunar. Watsons yüz maskesi çeşitleri arasında yer alan Evony, Sanimask, Orita ve Dentac markalı cerrahi maske seçeneklerini, 50’li kutular hâlinde satın alarak avantajlı alışveriş yapabilirsiniz. Aparat hediyeli ve desenli 10 adetlik çocuk maskelerini uygun fiyat seçeneğiyle Watsons’ta bulmanız mümkün. Özel fiyatlarla satın alacağınız ürünlerin siparişini hemen verebilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *