background image
Alışveriş Sepetim
Temizleyici Yüz Bantları
Sıralama:
7 ürün
filtreler
 

 

Temizleyici Yüz Bantları

 

Temizleyici yüz bantları, cilt temizliğinin önemli bir adımıdır. Yüz bölgesinde özellikle alın, burun, çenede yağ oranı ve siyah nokta oluşma ihtimali yüksektir. T bölgesi olarak adlandırılan bu alanların derinlemesine temizliği için kullanılan arındırıcı yüz bantları, kusursuz pürüzsüzlükte bir cilde kavuşmanız için özel olarak formülize edilir. Bantlar, ihtiyaca uygun şekilde tüm yüz için veya sadece burun bandı olarak bulunabilir. Siz de cildinizin ihtiyacına uygun yüz temizleme bantlarını Watsons'tan satın alabilirsiniz. Watsons yüz temizleme bantları ile arınmış ve tertemiz bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

Burun Bantları ile Siyah Noktalara Elveda

 

Temizleyici burun bandı, burun bölgesinde fazla yağlanmadan ve kirden kaynaklı siyah nokta oluşumuna savaş açarak siyah noktaların görünümünde azalma sağlar ve gözenekleri küçültür. Aynı zamanda düzenli kullanım ile gözenekleri temizler. Bu sayede zamanla siyah noktaların oluşumunda da azalma sağlayarak burun bölgesinin yağ dengesini düzenler. Dolayısıyla siyah nokta burun bandı, burun üzerinde istenmeyen siyah renkli gözeneklerin görünümünü azaltır.

 

Farklı Özlerle Harmanlanmış İçerikler

 

Siyah nokta bandı cildinizin ihtiyacına uygun şekilde üretilir. Bu sayede cildinize bakım sağlarken bunun yanı sıra cildinizdeki kusurların azalmasına yardımcı olarak yüzünüzün daha duru bir görünüme kavuşmasını sağlar. Dolayısıyla burun bantları doğada detoks etkisine sahip olan bileşenleri de kullanır. Örneğin; Watsons burun bantları detoks etkisine sahip bileşenlerden oluşan burun bandı çeşitleriyle oldukça dikkat çeker. Volkanik kül, kömür, aloe vera suyu, fındık ağacı özü ile siyah noktaları temizlerken, cildin arınmasını ve yağlanmadan nemlenmesini sağlar. Burun bandı siyah nokta oluşumunu azalttığı gibi anında etki göstererek gözeneklerinizin küçülmesine katkıda bulunur. Bunun yanı sıra uygulanan bölgeyi nemlendirerek tahriş, kızarıklık ve soyulmaların önüne geçer. Böylelikle burun bantlarını banyodan hemen sonra, dışarı çıkmadan hemen önce uygulayarak da verimli bir sonuç alabilirsiniz.

 

Öne Çıkan Markalar Watsons'ta!

 

Siyah nokta temizleyici yüz bantlarının en çok tercih edilen markaları Watsons'ta. Siz de Nivea burun bandı ile burun üzerinde arındırıcı bir temizleme sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Watsons'ın farklı özlerle formüle ettiği burun bantlarından cildinize en uygun olanı seçerek gözeneksiz bir burna merhaba diyebilirsiniz. Bunun yanı sıra T bölgesi için temizleyici bant kullanmak isterseniz Diadermine'in kir ve siyah nokta arındırıcı yüz bölgesi bantlarını kullanabilir, cildinizi şımartmak isterseniz Beauty Formulas'ın kolajen ile zenginleştirilmiş altın rengi burun bantlarını tercih edebilirsiniz. Siz de cildinizin ihtiyacını karşılayan yüz temizleme bantlarını Watsons'ta bulabilirsiniz.