background image
Alışveriş Sepetim

COREGA

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

Corega


Diş protezi kullanmayı daha konforlu hale getiren Corega ürünleri, Watsons avantajlarıyla kullanıcılara sunuluyor. Güvenle yemek, konuşmak ve gülümsemek için tercih edilen Corega, her yaşta ağız hijyenine sahip olmanın kazandırdığı öz güvenin önemini gösteriyor. Konfor sağlayan protez yardımcıları, hayatın tadını doyasıya çıkarmaya imkan veriyor.


Diş Protezi Kullanmanın En Konforlu Hali


Diş protezi kullanırken doğal dişlere en yakın hisse ulaşmak Corega ile mümkün. Diş protezlerinin bakımına ve kullanımına yardımcı ürünleri ile tanınan markanın ürün yelpazesinde Corega temizleyici tablet ve Corega yapıştırıcı yer alıyor. Temizleyici ürünler, protezin ortalama 3 dakikada temizlenmesini sağlarken yapıştırıcılar farklı çeşitleriyle 12 saate kadar sabit protezlerle güven veriyor.


Diş Protezlerinde Mükemmel Temizlik


Corega tablet temizleyiciler, diş protezlerine özel hazırlanıyor. Protezler doğal dişlerden 10 kat daha yumuşak olduğu için özel bakıma ihtiyaç duyuyor. Bakteri üremesine yatkın olan protezler doğru temizlenmediğinde plak oluşumuna, lekelere, ağız kokusuna neden oluyor. Temizleyici tabletler 3 dakika gibi kısa bir sürede temizlik sağlıyor. Doğru bakımla bakterilerin %99.9'u laboratuvar test sonuçlarına göre ortadan kalkıyor. Plakları ve lekeleri ortadan kaldıran temizlik, düşük aşındırıcı özelliği ile protez kullanmayı sevdiriyor. Temizleyici tabletlerin klasik çeşitlerinin yanında beyazlatıcı alternatifleri de bulunuyor.


Sağlam Tutuş Sağlayan Corega Protez Yapıştırıcılar


Protezler yemek yerken, gülerken, konuşurken ağız içinde hareket edebiliyor. Doğru yapıştırma yapılmadığında kullanıcılar gün içinde zor anlar yaşayabiliyor. Corega yapıştırıcılar ileri-geri, sağa-sola ve yukarı-aşağı yönlerde sağlam tutuş sağlıyor. Üç yönlü kuvvetli yapıştırma sayesinde yemek parçalarının araya kaçması engelleniyor. Yapıştırıcılar 12 saate kadar sabit kalarak gün boyu güvenle yiyip içmenize imkan tanıyor. Yapıştırıcı çeşitleri içinde Yastık Konforu, naneli ve tat içermeyen süper yapıştırıcı modelleri bulunuyor. Yastık Konforu yapıştırıcı krem diş etlerinde oluşabilen basınca, sürtünmeye ve tahrişe mani oluyor. Diş etlerinde rahatlık ilk kullanımdan itibaren hissediliyor. Naneli yapıştırıcı aromatik tat vadederken tat içermeyen yapıştırıcı yemeklerin tadını en iyi şekilde almanıza yardım ediyor.


Corega İle Hayata Karışın


Corega, dünyanın birçok ülkesinde ilaç, aşı ve bakım ürünleri üreten GlaxoSmithKline (GSK) tarafından üretiliyor. Güven veren markalardan biri olan Corega fiyat ve performans dengesini karşılayan ürünleriyle, proteze yapılan yatırımın daha uzun süre karşılığının alınmasına yardım ediyor. Düzenli bakım, protezlerin ömrünü artırırken olası diş eti rahatsızlıklarına karşı önlem almanızı sağlıyor. Watsons'ta yer alan diş bakım ürünlerini inceleyebilir, dilediğiniz Corega ürününü zaman kaybetmeden kolayca sipariş verebilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *
Bir kod girin. *
Üye ol butonuna tıkladığında kayıt sözleşmesini kabul etmiş olacaksın.