background image
Alışveriş Sepetim

DAX

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

ALT KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
2 ürün
filtreler
1
 

Dax


Dax, ürettiği kişisel saç bakım ürünleri ile dikkat çekiyor. Saçları şekillendirmenin yanı sıra saça ihtiyacı olan bakımı da sunan Dax ürünleri, kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Dax Supergro saç bakım yağı ve diğer bütün Dax ürünlerini Watsons'ta bulabilirsiniz.


Saç Bakımı Neden Gerekli?


Sağlıklı saçlara sahip olmak yıllar içerisinde oluşabilecek saç sorunlarını büyük oranda engelliyor. Saç bakımında kullanılan ürünler, saçın beslenmesini ve saç köklerinin güçlenmesini sağladığı için düzenli olarak kullanılması öneriliyor. Dax, özellikle saçlarının az uzamasından ve dökülmesinden yakınan kullanıcılar için geliştirdiği Supergro saç bakım yağı ile rutin bakımın gerçekleşmesini sağlıyor. Katı bir yağ formunda olan Dax Supergro fiyat bakımından da her bütçeye hitap ediyor.


Saçınız Hem Şekillensin Hem Bakım Görsün


Dax, saç bakımı ürünlerinde kendini kanıtlamış bir marka olarak kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılıyor. Hem saç şekillendirici hem de saç bakım ürünlerini sunan marka, her bir ürününü titizlikle tasarlıyor. Ürünlerde kullanılan malzeme içeriğine bakıldığında saç için fayda sağlayıcı olduğu görülebiliyor. Örneğin; Dax saç şekillendirici ürünlerde zengin vitamin ve protein içeriğinin yanı sıra yararlı bitki özleri de bulunuyor. Bu özler saç bakımında besleyici bir rol oynuyor. Özellikle nemli saça uygulandığında daha etkili ve doğal bir görünüm sağlayan ürünler, gün boyunca saçın istediğiniz şekilde kalmasına da imkan tanıyor.


Dax İle Mükemmel Saçlar


Dax Supergro içeriğindeki jojoba, Hindistan cevizi, badem, susam, fıstık yağları ve aloe vera, buğday, avokado, çay ve papatya özleriyle saça harika bir bakım yapıyor. Saçı besleyen bu formül sayesinde erkek ve kadınların severek kullandığı güvenilir bir ürün olarak beğeni kazanıyor. Haftada bir kez uygulama yeterli olurken, saçlarının daha hızlı uzamasını isteyen ya da saç dökülmesinin fazla olduğunu düşünen kullanıcılar daha sık aralıklarla da uygulama yapabilirler. Dax wax saç şekillendiriciler arasında daha yumuşak tona sahip olmasıyla ve daha pratik uygulamayla hemen her evde kendine yer buluyor. Islak ya da kuru saça uygulanabilir yapısıyla çoğu zaman saç konusunda günü kurtaran bir kahraman oluyor. Dax saç şekillendirici, bakım kremi ve bakım yağı çeşitleri Watsons'ta uygun fiyat avantajlarıyla sizi bekliyor.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *