background image
Alışveriş Sepetim

DOMESTOS

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Domestos


Ferahlatıcı kokularıyla öne çıkan Domestos çamaşır suyu, özel olarak geliştirilen formülüyle temizlikte en büyük yardımcılar arasında yer alıyor. Lekelerin ve mikropların temizlenmesinde etkili olan çamaşır suyu, hemen hemen her alanda hijyenik bir kullanım sunuyor. Geniş ürün yelpazesiyle Domestos, Watsons ayrıcalıklarıyla sizlere sunuluyor.


Mikropları Yok Eden Etkili Formül


Yoğun kıvamlı yapısıyla Domestos, en kirli alanlara bile etkili bir çözüm sunar. Güçlü formülü sayesinde koruma kalkanı oluşturarak hem mutfak hem de banyoların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Seramik ya da fayans gibi farklı yüzeylerde bile mikroplara karşı etkili olan Domestos çamaşır suyu, uzun süre etkisini kaybetmeyerek temizliğin kalıcı olmasında etkili olur. Kireç oluşumunu da engelleyen yapısı sayesinde hijyenin yanında parlak görünüm de sağlar. Mikrop ve lekelere karşı güçlü formülünün yanında kolay uygulanabilir olmasıyla da temizlikte en büyük yardımcılar arasında yer alır. Domestos sprey çeşitleri direkt olarak yüzeye sıkıldıktan sonra pratik bir şekilde durulanabilir. Durulama sonrasında dahi yüzeylere tutunarak hijyenin çok daha uzun süre korunmasına yardım eder.


Domestos İle Gelen Hijyen


-Farklı alanlara ve lekelere özel olarak geliştirilen temizlik ürünleri, hijyenin her alanda korunmasını sağlar.
-6 farklı seçenek sunan çamaşır suyu ile üstün temizliğin yanında ferahlatıcı bir hava sunar.
-Kıyafetlerin herhangi bir renk kaybı yaşamasının önüne geçen Domestos Sıfır Klor çamaşır suyu, her alanda rahatlıkla kullanılabilir.
-Özellikle mutfaklarda öne çıkan sprey temizleyiciler, yüzeylere güçlü bir şekilde tutunan köpük yardımıyla mükemmel temizliğe ulaşılmasında etkili olur.
-Domestos tuvalet blokları, 5 farklı gücün tek bir yerde birleşmesiyle kirleri temizlerken tuvalete parlak bir görünüm kazandırır.
-Düzenli kullanım sonrasında özellikle banyo ve mutfaklarda gözlenen kireç oluşumunu da geciktirir.
-Özelliklerine göre farklılık gösteren Domestos fiyat açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir.


Pratik Temizlik İçin İdeal: Domestos


İhtiyaç duyduğunuz hemen hemen her alanda kullanabileceğiniz markanın temizlik ürünleri, yaşam alanlarınızın hijyene kavuşmasına yardımcı olur. Sunduğu farklı seçeneklerle temizlik esnasında yanınızda yer alırken, pratik kullanımıyla da mikroplardan kolayca kurtulmanızı sağlar. Domestos çamaşır sularını yüzeye döktükten beş dakika sonra bez veya fırça yardımıyla köpürtebilir, su yardımıyla kolayca durulayabilirsiniz. Böylece ihtiyaç duyduğunuz hijyene kavuşabilirsiniz. Banyo, tuvalet ya da mutfak gibi yüzeylerin dışında çay veya kahve lekelerinden kurtulmak ya da beyazlatma işlemi yapmak istediğiniz zamanlarda da tercih edebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip Domestos ürünlerini Watsons üzerinden inceleyebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *