background image
Alışveriş Sepetim

Genel Temizlik

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

ALT KATEGORİ

KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

Genel Temizlik Ürünleri


Genel temizlik ürünleri, evlerinizde ve işyerlerinizde kusursuz bir şekilde temizlik yapabilmenize yardımcı olur. Banyo, mutfak, salon gibi farklı alanlarda kullanabileceğiniz ürünler, yüksek kaliteleri sayesinde etkili bir performans göstererek yaşam alanınızı göz kamaştırıcı bir temizliğe kavuşturur. Hijyenik yapılarıyla da sağlığınıza katkıda bulunur. Dünyanın en önemli markalarının imzasını taşıyan birbirinden seçkin temizlik ürünleri, Watsons'ta sizin için bir araya gelir.


Banyo ve Mutfak Temizliğinde Kusursuzluğu Keşfedin


En çok tercih edilen genel temizlik ürünlerinin başında banyo ve mutfak için üretilen seçenekler ilk sırada yer alır. Banyo temizleyici ürünler arasında ise klozet blok çeşitleri ön plana çıkar. Klozet temizleyici etkileri ile beğeni toplayan blok seçenekleri, banyonuzda ferah ve hoş bir koku oluşturur. Bref Power Aktif, dinamik kokusu ve hijyenik içeriğiyle en beğenilen blok çeşitleri arasında yer alırken Domestos klozet blok alternatifleri ise mikropları kolayca ortadan kaldıran formülleri sayesinde sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Mutfak temizleyici ürünler arasında ise Cif Krem, Cif Jel ve Cif Yüzey Temizleyici gibi birbirinden seçkin ürünler bulunur. Mutfak yüzeylerini pırıl pırıl bir görünüme kavuşturabilmenizi sağlayan ürünler, uzun etkileri ile de öne çıkar.


En Kaliteli Oda Parfümleri İle Tanışın


Pratik kullanım şekilleriyle öne çıkan oda kokusu seçenekleri, yüksek kaliteleri ve çarpıcı parfümleri ile yaşam alanlarınızda büyük bir etki oluşturur. Baharat, çikolata, taze çiçek, okyanus gibi koku seçeneklerine sahip olan oda parfümü alternatifleri, Febreze ve Airwick başta olmak üzere pek çok başarılı markanın imzasını taşır. Dileyen kullanıcılar için sprey şeklinde üretilen modeller, dileyen kullanıcılar için de otomat ya da kokulu çubuk formunda üretilir. Febreze sprey çeşitleri, odanızın havasını dilediğiniz an yenileyebilmenize olanak tanırken kokulu çubuk seçenekleri ise yaşam alanınıza düzenli olarak temiz ve ferah bir hava kazandırır.En Kaliteli Temizlik Ürünleri Watsons'ta


Önde gelen temizlik ürünleri markaları tarafından her ihtiyaca uygun şekillerde tasarlanan çok sayıdaki genel temizlik ürünü, Watsons'ta sizin için bir araya gelir. Hemen şimdi Watsons kategorilerinde yer alan ürünlere göz atabilir ve sizin için en ideal temizlik ürününü kolayca bulabilirsiniz. Banyonuzu, mutfağınızı ve salonlarınızı kusursuz bir şekilde temizleyebilir ve mikroplardan arındırabilirsiniz. Oda kokuları ve parfümler sayesinde yaşam alanınızda benzersiz bir atmosfer oluşturabilir ve temizliğin tadını birbirinden çarpıcı kokularla çıkarabilirsiniz. Watsons'taki seçenekler arasından dilediğiniz ürünü hemen sipariş edin, benzersiz bir temizlik deneyimi yaşama fırsatını yakalayın!

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *