background image
Alışveriş Sepetim
Evcil Hayvan Ürünleri
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Evcil Hayvan Ürünleri


Evcil dostlarınızın ihtiyaç duyduğu her şey Watsons'ta sizlerle. Online petshop olma özelliğiyle de dikkat çeken Watsons evcil hayvanlarınızın sağlığı ve mutluluğunu ön planda tutar. Watsons aracılığıyla kullanışlı evcil hayvan ürünleri çeşitlerini bir arada görerek size en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.


Dostunuzun Bakımını Doğru Ürünlerle Tamamlayın


Kedi veya köpeğinizin tüylerini tararken fırça, düğüm çözme tarağı ya da tüy altı tırmığı kullanabilirsiniz. Fırça kullanarak tarama yaptığınızda evcil hayvanınızın cildi ölü deri ve tüylerden arınır. Tüm kedi ve köpek ırkları için uygun olan fırça modeli, minik dostunuzun tüylerini açar, cilt yüzeyinin hava almasını sağlar. Tüyleri şekillendirmede de kullanabileceğiniz fırça formundaki hayvan tarağı, sağlıklı, yumuşak ve parlak tüyler için biçilmiş kaftandır. Düğüm çözme tarağı orta ve uzun tüylerin bakımı için ideal bir seçenektir. Gevşek tüyleri alan ve düğümleri çözen model, evcil hayvanınızın cildinin nefes almasına yardımcı olur. Tüy alma tırmığı ise kedi ya da köpeğinizin tüylerinde oluşan derin karışıklıkları kolayca çözmenizi sağlar. Tüylerinin bakımı düzenli yapılan dostunuz sağlıklı ve parlak tüylere kavuşur. Evcil hayvan bakımının diğer bir adımı da tüylerin düzenli olarak kesilmesidir. Bu sayede özellikle mevsim geçişlerinde evcil hayvanınız kendini çok daha keyifli hisseder. Hayvanınızın düzenli tıraşı için ihtiyaç duyacağınız köpek tüy kesme makinesi modellerini Watsons'ta bulabilirsiniz.


Evcil Hayvan Bakımında Başrol Oyuncuları


--Tüy tarama özellikle mevsim geçişlerinde yaşadıkları tüy dökme sürecini daha huzurlu geçirmeleri için önemlidir.
-Aynı süreci daha keyifli geçirmeleri ve daha sağlıklı tüylere sahip olmaları için miniklerin tüylerini ilkbahar sonu gibi kısaltabilirsiniz.
-Özellikle kedi ve köpeklerde düzenli tırnak kesimi son derece önemlidir. Tırnak dönmesine rastlanmaması için tırnak kısaltma işleminin düzenli olarak yapılması gerekir.
-Evcil hayvanınızın diş bakımı için veteriner tavsiyesi yoksa, kuru mama gibi sert yiyecekler yeterli olur.
-Bu bakımlar evcil hayvanınızın daha güzel görünmesinin yanı sıra aranızdaki bağın da güçlenmesini sağlar.
-Özellikle kediler bazı dönemlerde ciddi miktarda tüy dökebilir. Bu dönemde evinizin temizliğini tam olarak sağlamak için kedi tüyü toplama makinesi kolaylığından faydalanabilirsiniz.


Minik Dostlarınızın İhtiyaçları İçin Doğru Adres


Minik dostlarınızın ev içinde huzurlu olabilmeleri için bakım rutinlerinin düzenli olması gerekir. Kedi ve köpeklerinizin bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü Watsons'ta bulabilir, online kanal üzerinden sipariş ederek kolayca temin edebilirsiniz. Zengin ürün yelpazesi içinde minik dostunuz için en uygun modellere ulaşabilir, kedi ve köpeğinizin alışverişini evinizin konforundan uzaklaşmadan yapabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *