background image
Alışveriş Sepetim

FEBREZE

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
2 ürün
filtreler
 

Febreze


Evde, iş yerinde, okullarda, arabada ve insan yaşamının devam ettiği tüm kapalı alanlarda kötü koku en rahatsız edici durumlardan biri olarak karşımıza çıkar. Kötü kokulara karşı başarılı bir savaş veren Febreze, geliştirdiği güçlü formüllü oda ve araba kokularıyla kullanıcılarını memnun eder. İnatçı kokulardan eser bırakmaz ve geriye hafif, ferah bir koku bırakır. Febreze ürünlerini Watsons’ta bulabilirsiniz.


Febreze Oda Kokusu İle Kötü Kokulardan Kurtulun


Koku giderme teknolojisi ile üretilen Febreze oda kokusu az miktardaki kullanımla bile ortamdaki kötü kokuyu yok eder. Ferah ve hafif kokularla harmanlanan oda kokusu rahatsız edici bir yapıya sahip olmadığı için her yerde kullanılabilir. Doğal azot kullanılan Febreze sprey oda kokusu, inatçı kokuları maskelemenin aksine ortamdan uzaklaştırır ve tazelik sağlar. İçeriğinde yanıcı madde bulunmayan ürün güvenilir bir kullanım sunar. Birkaç spreyle geniş alana yayılır ve yayıldığı her yerde hafiflik hissi bırakır. Gizemli Tayland ve Mistik Mezopotamya ürünleriyle Febreze kötü kokuları yok ederken, farklı kokularıyla da sizi bambaşka dünyalara götürür. Anti-Tobacco oda kokusu, iki kata kadar fazla koku giderici etkisi ile sigara kokusu dahil bütün kötü kokuları evizinden tamamen uzaklaştırır.


Febreze Evcil Hayvan Oda Kokusu İnatçı Kokulara Birebir


Evcil hayvanlar evlerin sevimlilik kontenjanında büyük bir yer kaplarken kimi zaman kötü kokular oluşmasına neden olabilirler. Kedi, köpek, kuş, balık gibi evcil hayvanların dönem dönem maruz bıraktıkları rahatsız edici kokularla Febreze evcil hayvan oda kokusu başa çıkabilir. Koku giderme teknolojisiyle tasarlanan ürün, ortamdaki kokuyu maskelemeden ortadan kaldırır. Ağır ve inatçı evcil hayvan kokularından eser bırakmaz. İki kata kadar daha etkili olan evcil hayvan oda kokusu geriye ferah ve taze bir koku bırakır. Güçlü içeriğiyle uzun süre kalıcılığını korur ve havası yenilenmiş bir alan oluşturur. Febreze evcil hayvan koku giderici tehlikeli gazlar yerine sadece doğal azot içerir. Febreze kokuları az miktardaki kullanımlarıyla geniş alanların kötü kokularını yok etme başarısına sahiptir.


Febreze Araba Kokusu İle Aracınıza Ferahlık Getirin


Febreze araba kokusu aracınızdaki inatçı ve kötü kokuları sürekli olarak aracınızdan uzaklaştırır. 30 gün süreye kadar kalıcı ve ferah bir koku bırakan araba kokusu, limon özü sayesinde ağır sigara kokusunu bile yok eder. Kokuyu geçici olarak gölgelemek yerine gerçekten yok eden ürün, evcil hayvan ve yiyecek kokularını da uzaklaştırır. Arabanızın havalandırma alanına kolayca takılabilen ürün, küçük boyutuna rağmen başarılı bir performans gösterir. Koku gidericinin yan tarafındaki tekerden koku yoğunluğunu ayarlayabilmeniz de mümkün. Pil veya elektrik kullanımı gerektirmediği için kolaylık sağlar. Febreze fiyat avantajıyla da beğeni toplayan kötü koku giderici ürünlerini Watsons’ta inceleyebilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *
Bir kod girin. *
Üye ol butonuna tıkladığında kayıt sözleşmesini kabul etmiş olacaksın.