background image
Alışveriş Sepetim
LOREAL MAGIC RETOUCH

LOREAL MAGIC RETOUCH

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
1 ürün
filtreler
 

L'Oréal Paris Magic Retouch


Dipleri gelmiş saçlarınıza kısa sürede çözüm sunan Loreal Retouch Watsons’ta! Yoğun tempolu hayat formatında beyazlar ve dipleri çıkmış saçlar büyük problem. Ancak Loreal Paris Magic Retouch ile bu problem ortadan kalkıyor. Koyu ve beyazları gelmiş saç dipleri için iki farklı dip kapatıcı sprey sunan Loreal, bu inovatif ürünü ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Sprey formuyla kolay bir uygulama sunan ürün, saç diplerinde istenmeyen beyazları ve renk farklılıklarını yaklaşık 3 saniye içinde kapatıyor. Sunduğu renk içerikleriyle mükemmel bir uyum ve saç diplerinde doğal bir görünüm sağlayan Loreal Retouch, sunduğu performansla da kullanıcılardan tam not almayı başarıyor.


L'Oréal Paris Magic Retouch ile 3 Saniyede Kusursuz Görünüm


Loreal saç kapatıcı sprey, açık sarı ve sarıdan koyu sarı gibi renk seçenekleri sunuyor. Koyu saç diplerini 3 saniye gibi kısa bir sürede kapatıyor. Sunduğu renk seçenekleriyle her ihtiyaca hitap eden ürün, her tonda saç rengiyle mükemmel bir uyum gösteriyor. Uygulandığında doğal bir görünüm sunan Retouch, hızlı bir şekilde kuruyor. Uygulandığı andan itibaren ilk yıkamaya kadar dayanan ürün şampuan uygulamasıyla saçtan kolay bir şekilde çıkıyor. Boyası gelmiş saç diplerinde adeta sihirli bir etki yaratan sprey, son dakika hazırlıklarında büyük kolaylık sağlıyor.


L'Oréal Beyaz Kapatıcı Sprey ile Doğal Bir Görünüm


Zamansızlıktan dip boyama yapamayan kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Loreal beyaz kapatıcı sprey, içeriğinde bulunan mikro renk pigmentler ile yoğun kapatıcılık sağlıyor ve saçlara gözalıcı bir parlaklık parlaklık katıyor. İlk şampuanlama işlemine kadar kalıcılık sunan sprey; sarı, koyu kahverengi, kahverengi, kızıl kahverengi, altın kahverengi ve siyah renk seçenekleri sunuyor. Beyazları çıkmış saç diplerinde 3 saniye kadar kısa süre içinde sihirli bir etki yaratan Loreal beyaz kapatıcı kullananlardan tam not alıyor ve sunduğu renk seçenekleriyle her saç tipine hızlı çözümler sunuyor.


L'Oréal Retouch Ürünleri ile Saçlarınız Her Zaman Kusursuz


Beyazlarınız için kapatıcılık sağlayan ürün için renk seçimi yaparken saç diplerinize en yakın rengi seçmeye özen gösterin. Doğru rengi bulmanız diplerde doğal bir görünüm elde etmenizi sağlıyor ve istediğiniz kapatıcılığı kusursuz bir şekilde sunuyor. Peki, Loreal beyaz kapatıcı sprey ve Magic Retouch ürünleri nasıl kullanılıyor? Ürünün kullanımı için uygulama öncesinde iyice çalkalamanız gerekiyor. Ardından saçtan yaklaşık 10 cm uzaklıkta tutarak saç köklerine dikkatli bir şekilde püskürtün. Kuruması için bir süre beklemeniz yeterli. Koyu dipler için kapatıcı sprey ve beyazlar için kapatıcı sprey ürün seçeneklerini Watsons’ta bulabilir ve cazip fiyatlarla satın alarak saçlarınızda doğal bir kapatıcılık elde edebilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *