background image
Alışveriş Sepetim

MARC ANTHONY

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

Marc Anthony


Hem kadınların hem de erkeklerin arzu ettiği canlı ve parlak saçlar için düzenli bir bakım şarttır. Böylelikle gün içindeki aktif yaşamın neden olduğu yıpranma ve dökülmelerin önüne geçebilirsiniz. Rutin bir bakıma geçmeden önce dikkat edilmesi gereken en önemli şey ise doğal bakım ürünleridir. Saçınızın ihtiyacı olan parlaklığı sağlamak için bitkisel formüllerle üretilen doğal Marc Anthony ürünlerini Watsons'ta bulabilirsiniz.


A'dan Z'ye Saç Bakımı


Farklı saç tipleri için üretilen şampuan çeşitlerinin mucizevi canlandırıcı etkilerini anında hissedebilirsiniz. Marc Anthony şampuan çeşitleri; kepek giderici, nemlendirici, güçlendirici ve besleyici özellikler taşır. Destekleyici içeriğe sahip şampuanlar, incelen ve dökülen saçlar için de koruyucu bir görev görür. Paraben, ftalat, sülfat ve SLS içermeyen şampuanlar, hayalini kurduğunuz saçlara sahip olmanızı sağlar. Marc Anthony saç kremi ise saç boyama ve diğer işlemlerden sonra ipeksi yumuşaklığı elde etmenize yardımcı olur. Güçlü ve doğal bileşenler ile saçınıza etkileyici bir görünüm kazandırarak, saç hasarlarını ortadan kaldırır. Aynı zamanda saç uzama hızını artıran ürünler, her uygulama sonrasında kolay tarama imkanı sunar.


Saç Bakımında Yeni Bir Dönem


Marc Anthony saç maskesi, şampuan ve krem ile birlikte kullanıldığında saçınızı iki kata kadar besler. Ekstra yumuşaklık ve hafiflik ile saçlarınız özgürce hareket eder. Yoğun bakım sağlayan ürünler, saç bakımını zahmet olmaktan çıkararak bir tutku haline getirir. Saçlarınızı hacimli ve havalı bir görünüme kavuşturmak için saçınıza uygun bir bakım ürünü tercih edebilirsiniz.


Dolgun ve Parlak Saçlar


Marc Anthony saç yağı, saçınızı beslerken parlaklığı da beraberinde getirir. Hücreleri yeniden yapılandırarak, saçınızı günlük yaşantının kötü etkilerinden 7/24 korur. Argan, keratin, kafein ve ginseng ile doğallığın gücünü saçlarınıza aktarır. Kısa veya uzun saç fark etmeksizin tüm saç bakım ürünleri; mat, cansız, kırılgan ve yavaş uzayan saçları hayata döndürür. Her uygulamadan sonra koruyucu bir kalkan oluşturan bakım ürünleri, göz kamaştırıcı dolgun saçlara sahip olmanızı sağlar. Her saç teline derinlemesine işleyerek, saçınızın ömrünü uzatır. Siz de Watsons'ı tercih ederek, Marc Anthony markasının ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *