Aqua Di Polo

Aqua Di Polo

Dünyanın en ünlü markalarından biri olan ve kendine özgü klasik tarzı ile geniş bir hayran kitlesine sahip Aqua Di Polo parfüm çeşitleri Watsons'ta sizi bekler. Kadın ve erkekler için tasarladığı birbirinden özel parfüm çeşitleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan marka, kalitesi ve kalıcılığı ile farkını ortaya koyar.

Aqua Di Polo Parfümleri ile Stil Sahibi Görünüm Kazanın

Parfüm çeşitleri konusunda geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken Aqua Di Polo, doğal ve sıra dışı esansları ile kendine özgü bir stil yaratmak isteyenlerin tercihidir. Günün her saati kullanılabilen birbirinden özel parfümler, doğallığı ve sadeliği ile karizmatik ve çekici bir dokunuş yaratır. Markanın kalitesi ile harmanlanan ürünleri uzun süre kalıcılığını koruyan yapısı sayesinde tek bir sıkışta bile etkisini uzun süre hissettirir. Yenilikçi teknolojiler kullanılarak tasarlanan ürünler mevsime özel kokuları ile kendine özen gösteren ve bakımlı olmayı tercih edenlerin tercihidir. Zamansız tasarımları ile sezon trendlerine damgasını vuran Aqua Di Polo 1987 parfüm çeşitleri, tazelik ve canlılık hissi verir.

Aqua Di Polo Kadın Parfümleri

Kendine özgü koku kompozisyonları ile girdiği her ortamda fark edilmek isteyen kadınların beklentilerini karşılayan Aqua Di Polo kadın parfüm çeşitleri, taze ve çiçeksi kokularla harmanlanarak tasarlanır. Baştan çıkarıcı ve bağımlılık yaratan Aqua Di Polo La Pocca kadın parfümü, alt notalarındaki vanilya, sedir ve kaşmir ağacı ile gizemli bir hava yaratır. İtalyan kadının zerafetini taşıyan Aqua Di Polo Omodea ise kullanıcının kendini gün boyu enerjik hissetmesini sağlar. Alt notalarında yer alan vanilya ile teninizin doğal kokusuna eşlik eden Aqua Di Polo Bolsena, enerjik ve kendini her daim genç hisseden kadınların baştan çıkarıcılığını en üst noktaya taşır.

Aqua Di Polo Erkek Parfümleri

Kendine güvenen cesur ve bakımlı erkekler için özel olarak tasarlanan Aqua Di Polo erkek parfümleri, gün boyu ferah ve canlı hissedilmesini sağlar. Kokusu kadar şişe tasarımıyla da markanın kendine özgü tarzını yansıtan ürünler, günümüzün modern ve çağdaş erkeğine zamansız bir stil kazandırır. Okyanus ve greyfurt notaları ile tutkulu erkeklerin kokusu Aqua Di Polo Gran Paradiso unutulmaz izler bırakabilir. Bergamot ve dağ selvisi notalarıyla harmanlanan Aqua Di Polo Dolcedorme erkek parfümü ile karizmatik ve dikkat çekici bir izlenim yaratabilirsiniz.

Aqua Di Polo markasına ait tüm parfüm ve vücut spreyi çeşitlerini Watsons üzerinden inceleyebilir, kendiniz ya da sevdikleriniz için kolayca sipariş edebilirsiniz.