Kategori

Ashley Joy

31 adet ürün bulundu
31 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Ashley Joy

Şampuan; gün içerisinde saç ve saç derisinde oluşan kir, toz, kepek, yağ ve deri parçalarından su ile birlikte arınmayı sağlar. Uzun süren ve sonu yorgunlukla biten bir günün ardından saç bakım ürünleri ile alınan duş, hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmezlerindendir. Saç bakım ürünlerinin yağlı saçlar, kuru saçlar ve normal saçlar için olan çeşitlerinin yanı sıra dökülme karşıtı, onarıcı, kepek önleyici gibi özellikleri de bulunur. Temiz saçlar ve sağlıklı bir görüntü için saç tipinizin özelliklerine uygun olarak üretilmiş Ashley Joy ürünleri Watsons’ta!

Göz Alıcı Saçların Sırrı Doğru Üründe Saklı!

Mükemmel görünen saçlara kavuşmak, doğru zamanda doğru ürünleri kullanarak mümkün olur. Duş aldığınız suyun sıcaklığından, duş sonrası saç bakım rutininize; saç tarama şeklinizden beslenme alışkanlıklarınıza kadar birçok etken saçınızı etkileyebilir. Yıpranan saçlarınızı geri kazanmak için tercihinizi onarıcı ve zayıf kökleri besleyen Ashley Joy Yoğun Onarıcı Şampuan ürününden yana yapmanız gerekir. Çabuk kepeklenen bir saçınız varsa bir yandan kepek önleyici ürünlerle saçınızı desteklemeniz; diğer bir yandan da saçınızı ne çok sık ne de çok seyrek yıkamanız önerilir.

Ashley Joy Şampuan ile Bir Adım Önde Saçlar!

Güzel bir duşun verdiği ferahlama hissinin yanı sıra saçların temizleme işlemi esnasında sağlığını kaybetmemesi de önemlidir. Saç tipine uygun ve saç derisinin gereksinim duyduğu özellikleri taşıyan ürünler kullanmak gerekir. Kuru ve kalın telli saç tipine sahip olanlara, içerisinde yağ ve krem bulunduran; böylelikle saçın kolay taranmasını ve hafiflemesini sağlayan ürünler önerilir. Yağlı ve ince saçlara sahip iseniz de yağ dengeleyici özellikte bir şampuan tercih etmeniz tavsiye edilir. Ashley Joy, saç tiplerine özel olarak üretilmiş; saçın tüm gereksinim ve ihtiyacını karşılayan ürün çeşitliliği ile saçlara sağlıklı bir görüntü sunar.

Sağlıklı Saçların Vazgeçilmezleri: Bakım Yağı ve Maskeler

Saçlarınız yılın belirli dönemlerinde, özellikle de kış ve yaz aylarında şampuana ek olarak bazı bakım ürünlerine de ihtiyaç duyar. Saç bakım rutininize, saçınızın özelliklerine uygun bakım yağı ve maske eklemeniz oldukça önemlidir. Saçınızın kaybettiği nemi geri kazandırmak için Ashley Joy saç bakım maskesini tercih edebilir ve nemini yitirmiş saçlarınızı sağlığına kavuşturabilirsiniz. İçerisinde bulunan Baobab yağı ile yıpranmış saçlara yoğun nemlendirme sunan Ashley Joy saç bakım yağı ise saç bakım rutininizi tamamlamanızı sağlar. Saç tipinize ve saçınızın ihtiyaçlarına özel çözümler üreten Ashley Joy ürünleri, güzelliğin nabzının attığı Watsons mağazalarında!