Avofarm

Avofarm

Avofarm'ın özel olarak ürettiği yağları hem mutfaklarınızda hem de cildinizde kullanabilirsiniz. Ürün çeşitliliği ile mutfaklarınıza lezzet, cildinize ise sağlık katacak Hindistan cevizi yağı, avokado yağı, tatlı badem yağı, kakao yağı ve Macadamia yağı ürünlerinin tamamını Watsons'ta bulabilirsiniz. Birden fazla kullanım alanı sunan yağ çeşitleri ile Avofarm herkesi şaşırtır!

Avofarm Yağları Mutfaktaki Lezzetin Adı

Avofarm, Hindistan cevizi yağı konusunda iki ayrı seçenek sunar. Bunlardan biri 300 ml'lik organik Hindistan cevizi yağı iken diğeri de 150 ml'lik Hindistan cevizi yağıdır. Avofarm Hindistan cevizi yağı geniş kullanım alanı sergiler. Lezzetini damaklarda bırakan tatlı ve yumuşak aroması ile tatlılarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Avofarm avokado yağı ise Akdeniz ve Ege mutfaklarının vazgeçilmezi olmaya aday. Yemekler için hafifletici bir yağ arayanların yöneldiği avokado yağı, tariflere lezzet katar. Ayrıca kakao yağı tatlı ve pastaların lezzetini üst seviyelere taşırken badem yağı da yemeklerde hoş tadıyla kullanılabilir.

Saç Ve Cilt Bakımında Organik Yağların Etkisi

Avofarm’ın yağ çeşitleri mutfaklarda olduğu kadar cilt üzerinde de başarılı sonuçlar verir. Örneğin Hindistan cevizi yağını cildiniz için de kullanabilirsiniz. Cildi nemlendiren ve yumuşatan yağı saçlarınız için maske olarak değerlendirebilir, yaz aylarında güneşten koruyucu işlevi için de tercih edebilirsiniz. Avofarm'ın diğer ürünleri de cilt bakımında kullanılabilir. Makademya fındığından elde edilen Macadamia yağı cildi yenilemede bir adım öne çıkar. Cilt için kozmetik, saç için bakım amacı ile kullanılır. Avofarm avokado yağı da tıpkı diğer yağlar gibi farklı alanlarda kullanılabilir. İçeriğindeki mineral ve vitamin değerleri sayesinde cilt bakımında tercih edebileceğiniz avokado yağı, özellikle saç bakımında etkileyici sonuçlar verir. Söz konusu masaj olduğunda da avokado yağı bir adım öndedir. Yumuşak yapısı sayesinde masaj ve aromaterapilerinize de eşlik edebilir. Kısacası Avofarm ürünleri mutfakta olduğu kadar cildinizde de etkilidir.

Çok Yönlü Avofarm Yağları Watsons’ta!

Watsons, Avofarm'ın geniş ürün çeşitliliğini beğeninize sunar. Yağ konusunda farklılık ve güvence arıyorsanız Avofarm'ın avokado yağı, tatlı badem yağı gibi ürünlerine Watsons aracılığı ile sahip olabilir, hem mutfağınızda hem de cildinizde yeniliklere yelken açabilirsiniz. Avofarm’ın geliştirdiği ve piyasaya sürdüğü yağ çeşitlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenle tercih edebilirsiniz. Tatlı ve yemek tariflerinizi zenginleştirecek olan yağları mutfaklarınızda kullanarak yemeklerinizde fark yaratabilirsiniz. Cilt bakım rutininize dahil ederek şaşırtıcı sonuçlar alabilirsiniz. Avofarm ürünlerini hemen şimdi inceleyebilir, sizin için en uygun yağ çeşitlerini Watsons'tan kolayca sipariş edebilirsiniz.