Burberry

Burberry

İkonikleşen stili ve ayırt edici kokusuyla herkesin beğenisini kazanan Burberry parfüm seçkisi Watsons'ta sizleri bekliyor. Dünyaca ünlü markanın farklı serilerinden oluşan koleksiyonunda, kadın ve erkek parfümlerini bir arada bulabilirsiniz.

Baştan Çıkarıcı Bir İmza: Burberry Parfüm

Doğanın eşsiz çiçekleri ile oryantalizmi, baharatların yoğun kokusuyla İngiliz romantizmini ustaca karıştıran ve dengeli kokular yakalayan parfüm, hem kadın hem erkek seçkisinde bu dengeyi yansıtıyor. Klasik Burberry kadın parfüm meyvelerle başladığı yolculuğuna hoş kokulu ağaçlarla devam edip tatlı baharatlarla sonlanıyor. Erkek parfümüne ise biraz daha gövdeli tatlar eşlik ediyor. Klasikler kadar dikkat çeken diğer seriler de bu uyumu yansıtıyor. Kutusundan şişe tasarımına kadar her detayında şıklık ve zerafet bulacağınız parfüm seçkileri ile siz de kendinden emin bir duruşa imza atabilirsiniz.

Sofistike Ve Etkileyici Bir Dokunuş: Burberry Touch

Kadınsı cazibe ile rahatlığın uçucu doğasını birleştiren Touch, samimi ve evrensel bir esans yakalamayı başarıyor. Heybetli sedir ağaçlarının dinginliğini taşıyan kokusu, vanilyanın şekerli ve çekici kokusuyla bir araya geliyor. Sofistike bir zevki, saf dokunuşları ve etkileyici tonları ustaca yorumlayan kadın parfüm çeşitleri, vazgeçilemeyen kokular arasında yer alıyor. Burberry Touch erkek ise hayatın ritmini sessizlik ile dengeliyor. Tepe noktasında tarhun ve menekşe yaprağı bulunan parfümün kalp notasını beyaz biber, Hindistan cevizi ve sedir oluştururken kapanışı miskin gövdeli kokusu yapıyor.

Enerjik Ve Yenileyici Bir Etki: Burberry The Beat

Coşkulu, dinç, enerjik ve modern kadınların ruhunu yansıtan The Beat özgürlüğü ve yaşama sevincini yansıtıyor. Açılışını bergamot, pembe biber, mandalina, kakule ve Seylan çayının dengeli birlikteliği ile yapan eşsiz koku, kalp notalarında iris, Seylan çayı ve çan çiçeklerini barındırıyor. Alt notalardaki beyaz misk, vetiver ve sedir ağacı ile gövdelenen Burberry parfüm kadın kokusu adeta doğanın senfonisini sunuyor. Burberry The Beat erkek parfümünde ise odunsu ve ferah koku öne çıkıyor. Kışkırtıcı tonlardaki parfüm, açılışı sarı çiçekli fundalarla yaparken orta notada vetiver barındırıyor. Dip notada bulunan ağaç kavunu, karabiber ve menekşe yaprakları, parfüme oryantalist bir dokunuş katarak kokunun daha gövdeli ve baharatlı olmasını sağlıyor.

Markanın günlük kullanıma uygunluğu ile bilinen EDP ve EDT parfüm çeşitleri temiz ve kuru ciltte kullanıldığında çok daha kalıcı oluyor. Birbirinden güzel kokularına hayran olacağınız ve etkisini uzun süre hissedeceğiniz Burberry erkek parfüm ve kadın parfüm çeşitleri, Watsons güvencesi ile sizleri bekliyor.