Kategori

Dicora

16 adet ürün bulundu
16 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Dicora

Günlük yaşamın olmazsa olmaz kişisel bakım ürünleri arasında yer alan duş jeli, vücut losyonu, şampuan, parfüm gibi ürünler kullanıcıları tarafından özenle seçilir. Dicora geliştirdiği formüllerle herkesin güvenle kullanabileceği ürünleri beğeniye sunar. Hem kadın hem de erkekler için geliştirilen kişisel bakım ürünleri günün her anında yanınızda. Dicora ürünleri incelemeniz için Watsons’ta!

Dicora Parfüm İle Kokunuz İmzanız Olsun

Parfümler günlük bakımda en çok kullanılan ürünler arasında ilk sıralarda yer alır. Koşturmaca içinde geçen günün kurtarıcılarından olan Dicora parfüm hem kadın hem de erkek kullanıcılar için ürün yelpazesi sunar. Şehirlerden ilham alınarak tasarlanan parfümler aynı zamanda şehirlerin ismini taşır. Birbirinden farklı kokuların kullanıldığı Dicora parfümlerin tamamı etrafınıza hoş bir koku yaymanızı sağlar. Tenle uyum içinde birleştiğinde imza kokunuz olabilecek parfümler şık şişesiyle de albenisini artırır. Ayrıca özel günlerde de en şık halinize eşlik eder. Kan akışının hızlı olduğu bilek, boyun ve kulak arkası gibi bölümlere birkaç kere sıktıktan sonra tempolu güne başlamaya hazırsınız demektir.

Dicora Duş Jeli Duşunuzu Keyifli Hale Getirir

Duş almayı keyifli hale getiren Dicora duş jeli ile vücudunuzun her yerinin temizlendiğini hissedebilirsiniz. Suyla temas ettiği anda anında köpüren duş jeli, duşunuzu hem daha pratik hem de daha az sürede bitirmenizi sağlar. Dicora duş jelleri birçok farklı içerikle her kullanıcının beğenebileceği ürünler olarak beğeni toplar. Hepsinin başlıca görevi cildi derinlemesine temizlemek, bakım yapmak ve nemlendirmek. Cildin yumuşaklığını ve esnekliğini koruyan duş jeli daha sıkı bir cilt görünümüne de yardımcı olabilir. Her cildin ihtiyacı olan temizlik ve bakımı kolay yoldan uygulayan Dicora duş jeli aynı zamanda ferah ve taze kokmanızı sağlar.

Dicora Vücut Losyonu İle Yoğun Bakım Zamanı

Cildin nem dengesini koruyan ve cildi bakıma alan Dicora vücut losyonu, kullanım sonrasında vücudunuzda hoş bir koku kalmasını sağlar. Cildi nemlendirdikten sonra kullanılması önerilen losyonların en uygun kullanım anı sıcak bir duş sonrasıdır. Gözeneklerin açık olduğu duş sonrasında cilde gereken nemi sağlar. Cildin her yerine az miktarda masaj yapılarak sürülen vücut losyonu tazelenmiş bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Dicora duş jeli canlandırıcı ve besleyici özler ile gün boyu ferah hissetmenizi sağlar. İçeriğindeki vitaminlerle cildin erken yaşlanmasını önlemeye ve elastikiyet kazanmasına yardımcı olur.

Dicora kişisel bakım ürünlerini Watsons’ta inceleyebilir, fiyat avantajlarından faydalanarak hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.