Kategori

Johnson's

36 adet ürün bulundu
36 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Johnson’s

Bebeklerin ciltleri yetişkinlere göre daha hassas ve duyarlı olduğu için bebek cilt bakımı için özel olarak üretilmiş ürünler kullanmak son derece önemlidir. Johnson’s Baby bebek cilt bakım ürünleri, özel içerikleri sayesinde saf ve yumuşak bakım sağlamalarıyla hem banyoda hem de günlük hayattaki bakım sırasında bebeklerin gözlerine, saçlarına ve ciltlerine hassas bakım yapar. Hem büyükler hem de minikler için sunduğu bakım ürünleriyle herkesin tercihi olan Watsons’ta bulabileceğiniz Johnson ile siz de bebeğinizin cildi için tam koruma sağlayabilirsiniz.

Bebek Saflığı, Johnson’s Baby Şampuanlarında

Gözleri yakmayan saf ve yumuşak formüllü Johnson’s Baby şampuan ile bebeğinizin banyo saatlerini hem daha keyifli geçirmesini sağlar hem de saçları için üstün bakım sunarsınız. Ayrıca bebeğinizin saçının doğal parlaklığını koruyabilirsiniz. Boya, sabun ve SLS/SLES içermeyen şampuanlarla hassas ciltlerin zarar görmesini engelleyen Johnson’s Baby şampuanlar, hoş kokularıyla da öne çıkar.

Johnson’s Baby ile Bebekler Artık Daha Hareketli

Bebeklerde sıklıkla görülen bir sıkıntı da pişiktir. Pişik, bebeklerin cildi için sıkıntı yaratmasının yanında rahatça hareket etmelerini de engelleyerek fiziksel gelişimin önüne geçer. Johnson’s Baby pişik kremi, yumuşaklığı kanıtlanmış formülü sayesinde cildin yumuşak ve kuru kalmasını sağlayarak pişiğe karşı mükemmel bir çözüm sunar. Sürekli hareket etmekten kaynaklanan fazla sürtünme ve aşınmaya karşı bebeğinizin cildinde üstün koruma sağlar. Gerçek pamuk bulunan ve boya içermeyen özel olarak hazırlanmış formül, nemi 2 kat daha fazla emer. Böylelikle bebeğiniz gün boyu keyifle hareket eder, oyunlar oynar ve bol bol gülümser.

Bebeğinizin Cildine Hassas Dokunuş

Bebek ciltlerinin nemlendirilmesi cilt bakımı için önemli bir yer tutar. 10 kata kadar daha fazla nemi tutabilen Johnson’s Baby yağ bakım ürünleri hipoalerjeniktir ve dermatolojik olarak onaylanmış içeriği sayesinde bebeğinizin daha rahat hissetmesini sağlar. Cilt üzerinde koruyucu, ince bir tabaka oluşturarak bebeğinizin cildini güvenle korur. Johnson’s bebek yağı ile banyodan sonra bebeğinizin cildini nemlendirebilir, masaj yaparken bebeğinizin daha keyifli hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Johnson’s Hem Sizin Hem Bebeğinizin Yanında

Johnson’s Baby, bebeğinizin ve sizin her anınızda hassas ürünleriyle yanınızdadır. Çocuklar için özel olarak üretilen sıvı el sabunları, bakterilere karşı üstün koruma sunarak çocuğunuzu hastalıklara karşı korur. Hafif parfümlü bebek vazelini, bebeğinizin cildini nemlendirirken güzel kokmasını da sağlar. Hem sizin hem bebeğinizin cildini ferahlatmak için kullanabileceğiniz bebek kolonyası ise kalıcı parfümüyle fark yaratır. Ayrıca Johnson’s kulak çubuklarını %100 saf pamuklu yumuşak dokusu ile kulaklarınızın yanı sıra göz çevreniz için de kullanabilirsiniz. Siz de Watsons ile Johnson’s Baby ürünlerine ulaşabilir, üstün bakımın keyfini çıkarabilirsiniz.