Promosyon

Kiss

Kiss

Kiss markası, profesyonel kalitede güzellik ürünlerini dünya çapında 100’den fazla ülkede sunar. Evinizin konforunda bakımınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilmeniz için sürekli güncellenen marka, en çok tırnak ve kirpik ürünleriyle ün kazanmıştır. Tırnaklarınızı güçlendiren, uzatan ve daha iyi gösteren ürünlerin yanı sıra bakışlarınıza gizem katan takma kirpik seçenekleri de bulunur. Zamandan ve bütçeden tasarruf ederek, pratik ve kolay şekilde kendi güzellik uzmanınız olabilmek için Watsons’ta size sunulan markanın ürünlerini keşfedebilirsiniz.

Kiss Ürünleri İle Güzelliğinizi Taçlandırın

Ulaşılabilir fiyatlara yüksek kaliteli güzellik ve kozmetik ürünleri sunan Kiss, profesyonel hizmet kalitesini evinize taşır. Dakikalar içerisinde kendi güzellik standartlarınızı yaratmanıza imkân sunan marka, kirpik ve tırnak ürünlerinin yanı sıra kozmetik aplikatörleri de sunar. Makyaj ürünlerini daha homojen ve doğal bitişli şekilde uygulamanız için geliştirilen Kiss Blending Makyaj Süngeri ile profesyonel kalitede sonuçlar alabilirsiniz. Nemli şekilde kullanabileceğiniz makyaj süngeri sayesinde kapatıcı, fondöten, primer veya BB krem gibi ürünleri kolayca uygulayabilirsiniz. Markanın, güzellik sektöründe neredeyse ikonikleşen takma kirpikleri, en doğal ve büyüleyici bakışlara sahip olmanız için özel olarak tasarlanır. Devrim niteliğindeki yenilikçi teknolojilerle üretilen Kiss kirpik çeşitleri, neredeyse kendi kirpiğiniz kadar hafif hissettirir. Doğal görünümlü, yumuşak ve rahat kirpikler gündüzden geceye kadar her türlü makyajınızla uyum sağlar. Etkisi haftalar süren bakımlı eller için geliştirilen takma tırnak çeşitleri ise saniyeler içerisinde uygulanır. Farklı desen ve renk seçeneklerinden oluşan Kiss takma tırnak koleksiyonundan tarzınıza uygun seçenekleri keşfedebilirsiniz.

Kusursuz ve Derin Bakışlar Sunan Kirpik Modelleri

Doğal görünümden çarpıcı bakışlara kadar, Kiss takma kirpik koleksiyonunda herkese uygun modeller mevcut. Doğal insan saçından üretilen kirpik çeşitleri, tarzınıza ve göz şeklinize göre tekli veya bütün şekilde sunulur. Lash Couture koleksiyonu, yumuşak, hafif ve incecik yapısı sayesinde kadınsı görünümü en etkili şekilde vurgular. Dramatik bakışlara sahip olmanız için pratik şekilde uygulanabilen bu kirpikleri, yaklaşık 10 defa kullanabilirsiniz. Kiss i-Envy koleksiyonundaki doğal takma kirpikleri, ağırlık hissi yaratmaması ve kendi kirpiğinizin yapısına benzer özellikler taşıması dolayısıyla gün içerisinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Serinin fenomen haline gelen Kiss Natural 02 takma kirpik modeli, özel yapıştırıcısı sayesinde saniyeler içerisinde uygulanır. Özel protein içerikli yapıştırıcısıyla birlikte sunulan ürünler, aynı zamanda besler ve daha güçlü kirpiklere sahip olmanızı sağlar. Takma kirpiklerinizi uygularken, doğal kirpiklerinize zarar vermeyen kaliteli bir yapıştırıcı kullandığınızdan emin olmalısınız.

Bakımlı ve Göz Alıcı Eller İçin Takma Tırnak Çeşitleri

Markanın tırnak bakım ürünleri sayesinde oje sürmek için dakikalarca vakit veya bütçe ayırmanıza gerek yok. Kiss takma tırnak modelleri, ellerinizin daha bakımlı görünmesi için yalnızca 5 dakika içerisinde uygulanabilir. Son dakika bir davete hazırlanırken tırnaklarınızın ve ellerinizin daha zarif görünmesi için tak-yapıştır ürünleri tercih edebilirsiniz. Fransız maniküründen gösterişli nail-art seçeneklerine kadar, sezonun trendlerini sunan Kiss tırnak ürünleri sayesinde elleriniz haftalarca bakımlı ve zarif görünür. Kırılmayan ve güçlü tırnaklara sahip olmak için özel “Dual Injection” teknolojisiyle geliştirilen Acrylic Nude Takma Tırnak, harika bir seçenek. Üç kat daha güçlü tırnaklara kavuşmanıza yardımcı olan özel teknoloji, esnek yapısı ile kendi tırnaklarınızla kolayca birleşir. Kiss Özel Takma Tırnak Yapıştırıcısı ile plastik ve yapıştırıcı tamamen yok olana kadar temizleyebilirsiniz. Böylece güvenli ve pratik şekilde tırnaklarınızı yenileyebilirsiniz. Watsons, Kiss ürünlerini indirimli fiyat ve kampanya ayrıcalıklarıyla sunarak güzelliğinizi pratik ve etkili şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Hemen şimdi dilediğiniz Kiss ürününü satın alarak kendi güzellik standartlarınızı oluşturun!