Kategori

Orkid

44 adet ürün bulundu
44 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Orkid

Uzun - kısa, kanatlı - kanatsız, gece - gündüz seçenekleri ve herkese uygun korumasıyla Orkid yanınızda! Kokuyu %100'e kadar hapseden, nefes alan pamuksu üst yüzeyiyle size rahatlık sağlayan Orkid korumasını Watsons ile keşfedin.

Orkid'in Bir Numarası: Platinum

Orkid Platinum, nefes alan yapısı ve pamuksu üst yüzeyi sayesinde cildinize gün boyu yumuşak bir dokunuş sağlar. Üst yüzeyinin gözenekli yapısı sıvıyı hızla emer. Sızıntı engelleyici, yan bariyer işlevi gören yoğun emici mikro yastıkları ile üstün koruma sağlar. Ultra ve Ultra Extra'ya göre daha emici merkezi ile istenmeyen kokuları %100'e kadar hapseder. Kuru ve konforlu kullanım sunar. Platinum normal ve platinum uzun pedler günlük kullanıma uygundur. Orkid Platinum Gece ise uykunuzun huzurlu, rahat ve kesintisiz olması için ekstra koruma sağlamak için daha geniş yüzeyli olarak tasarlanmıştır. Platinum serisinin normal, uzun, gece ve gece ekstra çeşitlerinin tümünü hemen keşfedebilirsiniz.

Devrim Niteliğinde Emiş Teknolojisi

Infinicel tekniği ile üretilmiş Orkid Infinity, güçlü emici materyali sayesinde sıvıyı pamuksu dokunun altında yer alan özel köpüğe absorbe eder ve vücudun şeklini alarak hareket kabiliyetine engel olmayacak şekilde genişler. Orkid Günlük Ped ile alıştığınız yokmuş hissini özel günlerinizde de deneyimleyebilirsiniz. Özel dönemlerinizde yardımcınız olan Orkid fiyatları, modellerine göre değişkenlik gösterir.

Yoğun Günler, Mutlu Geceler

Gece boyunca koruma için üretilmiş olan Orkid Gece ile hiçbir tedirginlik yaşamadan uyuyabilirsiniz. Özel geliştirilen SecureGuard koruma bariyerleri ve sıvıyı hapseden jelleri ile güvenilir koruma sunan pediniz sayesinde özgürce hareket ederek istediğiniz pozisyonda uyuyabilir, uykunuzda rahatça dönebilirsiniz. Daha yoğun gecelere özel geliştirilen %60 daha büyük arka yüzeyli ve %40 daha uzun Gece Extra'yı özel günlerinizin başlangıcında tercih edebilirsiniz. Hissedilmeyen incelikte esnek ve rahat günlük pedler, tüm gün ferah hissetmenize yardımcı olur. Çamaşırınızda kayma yapmayan, çamaşırınızın dokusuna zarar vermeyen alt yapışkanıyla sizi güvende ve temiz hissettirir. Tüm modeller dermatolojik olarak test edilmiştir. Özel günlerinizde kötü sürprizlerle karşılaşmamak ve konforunuzdan ödün vermemek için, size en uygun modelleri Watsons'tan hemen şimdi satın alabilirsiniz.