Kategori
Marka

Pantene

39 adet ürün bulundu
39 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Pantene

Saç kreminden şampuana kadar uzanan geniş bir alanda bitkisel özlerden ilham alınarak hazırlanan Pantene ürünleri, duş alırken kullanabileceğiniz çok sayıda model içerir. Farklı kokulara ve formüllere sahip ürünlere Watsons ile ulaşıp siparişinizi verebilirsiniz. Saç bakımı için gerekli olan besleyici kremlerle daha hacimli ve daha parlak saçlara sahip olup kendinize olan güveninizi artırabilirsiniz. Dökülme karşıtı formülleriyle dikkat çeken Pantene şampuan modelleri, kopma ve kırılmalara karşı saçlarınızı koruma altına alır. Onarıcı özelliğe sahip ürünler, saçlarınıza bakım yaparak daha sağlıklı saçlara sahip olmanızı mümkün hale getirir. Pantene saç kremi kullanarak saçlarınıza biçim ve hacim vererek ulaşmak istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Daha Güçlü Saçlar İçin

Durulama yapmanıza gerek kalmadan kullanabileceğiniz Pantene argan yağı ürünleriyle saçlarınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz. Göz alıcı parlaklığa sahip saçlarla gün içerisinde daha dikkat çekici bir görünüm kazanırsınız. Serum şeklindeki argan yağlarıyla saçlarınız daha kolay biçim alır ve kusursuz bir görüntü oluşturarak sizi memnun eder. Pantene belirgin bukleler elde etmenizi sağlayan ve pro vitamin içerikli formülleriyle dikkat çeken şampuanlar şıklığınızı korumanıza yardımcı olur.

Zayıflamış ve Yıpranmış Saçları Canlandıran Ürünler

Etkili içerikleriyle zayıf ve yıpranmış saçlarda başarılı sonuçlar alabilmeyi sağlayan Pantene Pro V ürünleri saç bakımı yapabilmeyi kolaylaştırır. Daha hoş ve özel bir koku elde etmek için de kullanabileceğiniz duş ve banyo gereçleri yağ terapisi özelliğiyle saçlarınızı besler ve daha sağlıklı hale getirir. Saç tipinize uygun bakım kremleriyle hayalinizdeki saçları elde etmeniz kolaylaşır. Pantene Aqua Light ürünleri yağlanma ve kir birikimi gibi problemleri kolayca aşabilmenizi sağlar.

Özel Formüllü Ürünlerle Saçlarınızı Koruyun

Pantene saç yağı çeşitleri elektriklenmeye karşı da başarılı bir çözüm geliştirir. E vitaminine sahip formülleriyle saçların ihtiyaç duyduğu besleyici katkıyı size sağlayan yağlarla yıpranmaya karşı başarılı bir çözüm elde edersiniz. Saçınızı ağırlaştırmadan koruyan yağlar yapışkan yapıda olmadıkları için daha rahat bir şekilde uygulanır. Keratin özlü formüle sahip Pantene bakım yağı modellerini Watsons üzerinden inceleyip saçlarınıza doğal bir görünüm katacak ürünleri şimdi satın alabilirsiniz.