Kategori
Cilt Tipi
Etki
Ürün Tipi
Ürün Türü

Scinic

7 adet ürün bulundu
7 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Scinic

Kalıcı güzelliğin ve etkili makyajın sırrı özenli cilt bakımıyla başlar. Dinamik bir cildin aynası olan yüzünüz kimi zaman genetik ve çevresel faktörlerle kimi zaman da farklı problemlerle karşı karşıya kalır. Kaliteli kozmetik ürünlerinin tercih edilmesi ve düzenli bir cilt bakımının uygulanması savunmasız kalan cildi hassas bir şekilde korur. Cilt tiplerine uyumlu Scinic maske, tonik ve gözenek sıkılaştırıcı ürünler; ölü derinin arındırılmasını, derinlemesine hijyenin sağlanmasını, nemli ve nefes alan bir dokunun oluşmasını, gözeneklerin sıkılaştırılmasını ve etkili bir korumanın sağlanmasını mümkün kılar. Dünya standartlarında kalitesiyle ve zenginleştirilmiş içerikleriyle ihtiyacınız olan tüm formülleri bulabileceğiniz Scinic markasının ürünleri, zengin çeşitliliğiyle Watsons'ta sizlerle!

Cildinizdeki Işıltıyı Açığa Çıkarın

Cildinizin doğallığını geri kazandıran, canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlayan Scinic maske çeşitleri farklı cilt yapılarına uygun birçok alternatif sunar. Çift taraflı bir ped yardımıyla kuru cilde masaj uygulanarak durulanan maske çeşitleri cildinizi ince toz tabakasından arındırır ve yüzünüzü tahriş etmeden temizlemenizi sağlar.

Scinic Hydrogel serisi yoğun jel kıvamıyla sebum, sivilce ve siyah noktaları yüzünüzden arındırarak aydınlık bir görünüm kazandırır. Markanın All Day serisi göz ve göz çevresi dışında tüm yüze uygulanır ve 30 dakika sonra nazikçe soyularak çıkarılır. Durulama sonrası cildinizin ne kadar temiz ve pürüzsüz olduğunu görebilirsiniz.

Yüzünüzde Fark Yaratan Eşsiz Scinic Formülleri

Scinic Sparkling Pore Tonik fark yaratan köpüklü su içeriğiyle cildinizden ölü hücreleri tamamen arındırır. Yüzünüzde yapışkan bir his yaratmayan ürün, nemi dengeler ve renk tonu farklılıklarını eşitler. Scinic tonik ile derinlemesine temizlenen gözenekler kolayca kapanır. Sparkling Pore Krem serisini ise gözeneklerin sıkışma etkisini artırmak üzere, cilt bakımınıza destek olarak tercih edebilirsiniz.

Akne, Sivilce ve Gözeneklerden Kurtulun

Scinic Sparkling Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik cilt üzerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak genişleyen gözenekleri derinlemesine temizler. Nefes alan gözenekleri doğal yapısına döndürerek hem onarır hem sıkılaştırır. Böylece akne ve sivilce oluşumunu gidermeye yardımcı olur. Cildinizin dokusunu temizleyen, yenileyen ve canlandıran maske, tonik ve gözenek sıkılaştırıcı ürünleri Scinic markasının geniş ürün yelpazesinden hemen seçebilir; Watsons'ın avantajlar dünyasının indirimli ve kampanyalı alternatiflerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.