Kategori
Sürdürülebilir Yaşam

Syoss

24 adet ürün bulundu
24 ürün'den 1-15 ürün gösteriliyor
  • Çok Satanlar

Syoss

Syoss, birçok ihtiyaca yönelik saç bakım ürünleriyle Watsons'ta yer alıyor. Şampuan, saç spreyi, saç köpüğü gibi birçok farklı seçenekle ihtiyaçlarınızı karşılayan Syoss, ürünlerinin özel formülleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Her saç tipine özel üretilen çeşitleriyle öne çıkan Syoss, saç şekillendirici ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor.

Syoss Şampuan İle Saçlarınıza İdeal Bakım

Saçlarına en uygun bakımı uygulamak herkesin hakkı. Bu bağlamda Syoss, herkese özel şampuanlar sunuyor. Erkeklere özel sunduğu şampuanların yanı sıra marka, saç tiplerine göre de şampuanlarını özel formüllerle üretiyor. Erkek şampuanları, erkeklerin saç derisine en iyi şekilde nüfuz ediyor ve saçları derinlemesine temizliyor. Saçları güçlendiren, ferahlatan ve dipten uca temizleyen, saç tellerinin daha gür ve kalın görünmesini sağlayan erkek şampuanları ile hayalinizdeki saçlara kolayca kavuşabilirsiniz. Erkek şampuanlarının yanı sıra Syoss; kepekli, kuru, normal, dökülmeye eğilimli ve yağlı saçlara özel şampuanlarıyla farklı saç tipleri için özel ürünler üretiyor. Aynı zamanda keratin bakım şampuanıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Syoss keratin şampuan, saçlarda detoks etkisi yaratıyor ve saçlarınızı ağırlaştırmıyor.Saçlarınızı nazikçe temizleyen ve fazla yağlardan arındıran Syoss şampuan çeşitleri, parlaklık vermeleriyle de beğeni kazanıyor.

Syoss Saç Spreyi İle Saçlarınızı Şekillendirin

Syoss saç spreyi, saçlarınızı dakikalar içinde şekillendirebilmenize olanak tanıyor. Saçlarınızı kurutmadan sabitleyen saç bakım spreyleri, anında kuaförden çıkmış gibi görünen saçlara sahip olabilmenize yardımcı oluyor. Elektriklenmelere karşı üst düzey kontrol özelliği bulunan ürünler, 48 saate kadar güçlü tutuş özellikleriyle de beğeni kazanıyor. Ürünler, saçlarınıza esneklik veriyor ve kullanımdan sonra oluşan saç sertleşmelerinin önüne geçiyor. Yoğun parlaklık ve mükemmel saç stili sunan Syoss saç spreyleri, kullanımdan sonra yapışkan bir his de bırakmıyor. Bu sayede saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilir, maşayla yaptığınız bukleleri daha belirgin ve daha kalıcı hâle getirebilirsiniz.

Syoss Saç Köpüğü İle Bakım Rutininizi Tamamlayın

Syoss saç köpüğü, saçlarınızı ısı kullanmadan şekillendirebilmenize olanak tanıyor. Saçlarınızdaki bukleleri belirginleştirebilmenize imkan tanıyan ürünler, elektriklenmelerin ve kabarmaların da önüne geçiyor. Saçlarınızı hiçbir şekilde ağırlaştırmayan ürünler, 48 saate kadar bukle belirginleştirme özellikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Üstün tutuşuyla buklelerin belirginliğini ve kalıcılığını büyük ölçüde artıran ürünler, diğer özellikleri ve benzersiz formülleriyle beklentilerinizi karşılıyor. Syoss; erkek saç bakım ürünleri, saç kremleri, şekillendiriciler ve daha fazlasıyla tüm saç bakımı ihtiyacınıza hizmet ediyor. İhtiyaç duyduğunuz Syoss ürününe Watsons üzerinden ulaşabilir, size özel ayrıcalıklarla saçlarınıza hak ettiği bakımı sunabilirsiniz.