Vaseline

Vaseline

Etkili cilt bakım ürünleriyle kendine has bir kullanıcı kitlesine sahip olan Vaseline; vazelinler, vücut bakım losyonları, nemlendirici jeller, dudak koruyucular ve diğer ürünleriyle Watsons'ta! Sağlıklı bir cilde sahip olmak için yalnızca yüz bakımı değil, vücut bakımı da büyük önem taşıyor. Düzenli olarak nemlendirilen ve iyi bir bakımdan geçirilen ciltler, sağlıklı görünen bir yapıya sahip oluyor. Vaseline ürünleri, kuruluk önleyici etkileriyle cildin derinlemesine nemlenmesini ve desteklenmesini sağlıyor. Yüz bakımda olduğu kadar vücut bakımda da ön plana çıkan serileri bulunan markanın ürünleri, hoş kokulu ürünleriyle yüksek performans için hazır!

Vaseline: Cildinizi Nemlendirerek Onarın

Vücut bakımı, cildin dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan ilk uygulamalar arasında yer alıyor. Her duştan sonra cildinizi nemlendirerek cildinizin gün içerisinde kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için tasarlanan Vaseline losyon çeşitlerini kullanarak cildinizin nem telafisini etkin bir şekilde yapabilirsiniz. Intensive Care serisiyle muz, aloe vera, kakao gibi oldukça hoş kokuları cildinizle buluşturan Vaseline, losyonların içerisinde bulunan jel mikrodamlacıkları ve zengin nemlendiricilerle cildinizin kuruluğunu gözle görülür şekilde yok etmeye yardımcı oluyor. Kuru ciltleri onarmaya ve 3 hafta süreyle korumaya destek olduğu klinik olarak yapılan testlerle kanıtlanmış olan Vaseline derinlemesine bakım losyonları, 4 hafta süren günlük uygulama rutininden sonra kuru ciltten tam anlamıyla kurtulmanızı sağlıyor.

Vaseline Nemlendirici Sprey Losyonlarla Kolayca Uygulayın

Cildinizde harika kokular bırakan ve gün boyu bu özel kokuları cildinizde taşımanızı sağlayan Vaseline, nemlendirici spreyleriyle cildinizin en dip noktalara kadar nemlenmesine yardımcı oluyor. Sprey uygulama başlığı sayesinde dilediğiniz bölgeye kolaylıkla uygulayabileceğiniz ürünler, püskürtme işlemi ile cildinize eşit bir şekilde dağılabiliyor. Cilde uygulandıktan sonra yağlı ya da yapışkan hissi bırakmayan ürünler, cilt tarafından hızla emilerek anında yumuşaklık sağlıyor. Cilt tarafından emilmesi yalnızca saniyeler süren sprey losyonlar, cildin nemlenmesini sağlamak dışında, onarılmasına da katkıda bulunuyor. Cildin yenilenmesini destekleyen ve ölü derilerin atılmasına yardımcı olan Vaseline losyonlar, uygulama sonrasında pürüzsüz bir yumuşaklık sunarak cildinizin doğal güzelliğini ön plana çıkarıyor. Vaseline dudak koruyucu ürünleri ise dört mevsim boyu kullanabileceğiniz en etkili dudak bakım ürünlerinden. Dudaklarınızın nemlenmesini sağlayan içeriklere sahip olan ürünler, dudaklarınızın rüzgar, makyaj, güneş gibi zararlı etkenlerden korunmasını ve kuruyarak çatlamasını önlüyor. Hem erkek hem de kadın kullanıcıların güvenle tercih edebileceği ürünleri, Watsons'ta çok uygun Vaseline fiyat fırsatlarıyla satın alabilir, cildinizi koruyarak güçlü bir şekilde yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Siz de sepetinize Vaseline ürünleri ekleyebilir, yumuşak ve pürüzsüz bir ciltle tanışabilirsiniz.