background image
Alışveriş Sepetim

ORITA

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

Orita


Kalabalık ortamlarda iken hastalıkların bulaşıcılık oranını düşüren cerrahi yüz maskesi çeşitleri, kişisel bakım ürünleri arasında önemli bir yer tutar. Günlük kullanımda en fazla iki saat aynı maske ile kalmanız önerilir. Kapalı veya açık alan farketmeksizin hijyen için kullanılan maskelerin solunum yolu ile bulaşan hastalıklara karşı yenilenmiş ve değiştirilmiş olması hayli önemlidir. Bu nedenle sık değişim gerektirir. Kullanıcıları için en iyi kalitede tasarlanan Orita maske seçeneklerini Watsons'ta kolaylıkla bulabilirsiniz. Lateks, naylon ve klor içermeyen Orita marka cerrahi maske modelleri pamuksu dokularıyla sizi etrafınızdakilerden koruyabilir. Farklı renkler ve boyutlarla tasarlanan Orita maske çeşitleri ile damlacık yolu ile yayılmasını istemediğiniz hastalıkları bireysel olarak önlemeye katkı sağlayabilirsiniz.


Orita Yumuşak ve Elastik Kulaklı Cerrahi Yüz Maskesi Çeşitleri


3 katmanlı, yumuşak elastik kulaklı Orita cerrahi yüz maskesi seçenekleri hem yetişkinler hem de çocuklar için fayda sağlar. Yüze mükemmel uyum sağlayan ve ciltte alerji sorunu yaratmayan maskeler ile gün boyu güvende hissetmeniz kolaylaşır. Maske takmak rahatsızlık veriyorsa bir de Orita maske seçeneklerini deneyebilirsiniz. MELTBLOWN tabakası ile güvenli kullanım sunan Orita Tip2R maske seçenekleri ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi standartlarını karşılar. Yumuşak yapısı ile uzun süre kullanım imkanı tanıyan cerrahi yüz maskesi çeşitleri, %99’a kadar bakteri geçirmezliği ile solunum yollarınızı virüs ve bakterilere karşı korur. Yüze tam oturan ve hava akımı sağlanmaması amacıyla yanlarda boşluk kalmadan takılması gereken yüz maskelerinin çenenin altından burnun üzerine kadar kapatılması gerekir. Orita cerrahi yüz maskesi çeşitleri hem çocuk hem de yetişkinler için mükemmel uyum sağlayan ebatlarda tasarlanır. Hem çocuk hem yetişkin maskelerinde burun teli bulunan maskeler, pratik kullanım avantajları ile nereye giderseniz gidin yanınızda fazladan taşımaya uygundur. Türkiye'de üretilen Orita marka maskeler sadece havada bulunan hastalık yapıcı damlacıklara karşı değil aynı zamanda havada bulunan diğer partikülleri de engeller. 50'li ve 10'lu paketler halinde Watsons'ta bulabileceğiniz maskeler kulakları rahatsız etmeyecek lastiği ile kullanışlıdır. Çocuklar için hazırlanan 10'lu paketler desen farklılıklarıyla çocukların ilgisini çeker. Dokusuz pileli kumaştan üretilen çocuk maskelerinin bakteriyel filtrasyon etkinliği %95’tir.


Orita Cerrahi Maske Seçenekleri En Sık Kullandığınız Renkte!Orita cerrahi yüz maskesi seçenekleri cilde dost yapısıyla rahatsızlık hissini en aza indirger. Mavi, krem, siyah cerrahi maske seçeneklerinde, cilt temasına uygun boyalar kullanılır. Tek kullanımlık olarak da tanımlanan cerrahi yüz maskesi sadece sadece sosyal mesafenin mümkün olmadığı durumlarda değil her durumda kişiyi koruma etkisine sahiptir. Esneyen lastikleri ile kolay bir kullanım imkanı sunan Orita maskeler, en sık kullandığınız renklerde Watsons'ta mevcuttur. Hava geçirgenliği olan cerrahi yüz maskesi modelleri ile rahatça nefes almaya devam edebilirsiniz. Hem çocuklar için hem de yetişkinler için sunduğu cerrahi yüz maskesi çeşitleri ile fayda sağlayan marka, 10'lu çanta boyu paketleri ile ihtiyacınız olan her an yanınızda yer alır. Kulak bantları ekstra esnek yapılı olmasıyla kulağınızı acıtmaz ve herhangi bir tahrişe yol açmaz. Özellikle çocukların sevdiği baskı ve figürlerle hazırlanan maskeler kullanım için çocukları cezbetmeyi başarır. Pileli olarak tasarlanan maskeler soft renklerde çoklu olarak hazırlanır. Kulak lastikli ve yumuşak lastikli olarak çeşitlere ayrılan cerrahi yüz maskesi seçenekleriyle siz de güvenle nefes almanın hazzını yaşayabilirsiniz. Kendiniz için en ideal üç katmanlı ve pamuklu maske arayışında iseniz Watsons 'ta bulunan Orita cerrahi maske seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Daha hijyenik ve kişisel bakıma özen gösterebilmek için avantajlı fiyatlarla satışa sunulan maskeleri Watsons’ta bulabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *