background image
Alışveriş Sepetim

PARODONTAX

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

ALT KATEGORİ

KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

Parodontax


Diş eti bakımı için ekstra özen gösteren Parodontax ürünleri Watsons'ta kullanıcılarla buluşur. Diş etlerinin sağlıklı olması ve ağız temizliği için özel bakım sunan Parodontax, klinik çalışmalarla kanıtlanmış etkisi sayesinde kullanıcılarını güçlü dişlere, diş etlerine ve ferah bir nefese kavuşturur.


Plak Uzaklaştırmada 4 Kat Daha Etkili


Parodontax diş macunu, sıradan diş macunları ile kıyaslandığında plakları dört kat daha iyi temizler. Diş eti sorunlarının temel nedenlerinden biri olan plağa karşı mükemmel etki sağlayan macunların günde iki kez kullanılması yeterlidir. İlk kullanımdan itibaren etki eden bakım ürünleri, 6 hafta düzenli kullanımda belirgin değişiklik yaratır. Dört kat daha iyi plak temizliği etkisi yalnızca Parodontax beyazlatıcı diş macununda bulunmamaktadır.


Diş Eti Bakımında Dünyanın Tercihi-Diş etlerindeki koyu kırmızı görünümü gidermeye yardımcı olur.
-Diş etlerindeki şişme, tahriş ve kanamanın onarılmasında etkilidir.
-İçeriğinde sodyum bikarbonat bulunur. Bu sayede plaklarla savaşta çok daha iyi sonuç verir, dişleri güçlendirir.
-Ürünler diş yüzeyine zarar vermez, çok inceltilmiş olan partiküller diş yüzeyini nazikçe temizler. Diş minesinin güçlenmesine yardımcı olur. -Derinlemesine temizlik sağlar. Çürüklerin oluşmasına karşı koruma vadeder. Ağız kokusunun giderilmesinde etkilidir. Macun çeşitlerindeki farklı aromalar nefesi tazeler.
-Ürünler, sağlıklı diş etlerinin korunmasına, sorunların önlenmesine fayda sağlar.
-Parodontax ürünleri triklosan içermez. Florür ve bitki özü içerikleri ağız bakımının mükemmel olmasına yardımcı olur.


Diş Eti Sorunu Yaşayanlara Özel Çözüm


Parodontax, diş eti sorunları yaşayanlar için özel geliştirilmiştir. Uzman diş eti bakımının yanından diş macunundan beklenen çürüklere karşı koruma, ferah nefes, güçlü dişler etkilerini de sağlar. Parodontax tam koruma, beyazlatıcı gibi birçok çeşit bulundurur. Ürünler, ağız bakımında farklı beklentilere özel çözümler sunan birçok çeşit ile kullanıcıları karşılar. Tüm Parodontax ürünlerinin ortak noktası ise diş eti bakımını öncelemesidir. Parodontax ürünleri, 30'dan fazla ülkede diş eti bakımının uzmanı olarak bilinir.


Günde 2 Kez Fırçalayarak Kullanabilirsiniz


Parodontax diş macunlarını, sıradan diş macunları gibi günde iki kez fırça ile kullanabilirsiniz. Etkinin pekiştirilmesi için macunların Parodontax diş fırçası ile beraber kullanmak önerilir. Ürünlerin tadı diğer diş macunlarından farklıdır. Formülünde bulunan sodyum bikarbonat nedeniyle macunların tadı değişmiştir. Kullanıcılar alışmak için ürünlere biraz zaman vermelidir. Kısa sürede alışılan macunlar, tadıyla rahatsız etmez. 12 yaşın üzerindekilerin kullanımına uygundur. Diş ve ağız bakımında yenilikçi vaatler sunan dilediğiniz Parodontax ürününü Watsons'tan zaman kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *