background image
Alışveriş Sepetim

PROTEX

filtreler
Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Protex


Hijyen sağlayan Protex ürünleri Watson'ta sizi bekler. Ultra Koruma sağlayan ürünler, hem yetişkin hem de çocukların günlük temizlik rutinine hijyen katmak için özel olarak tasarlanmıştır.


Protex Ürünleri ile Temizlik Çok Pratik


Protex sıvı sabun, kalıp sabun, duş jeli ürünleri bulundurur. Kişisel bakımınıza değer katan ürün çeşitleri arasında nemlendirici, ferahlatıcı, bitki özlü, profesyonel bakım ve hijyen sunan antibakteriyel sıvı sabun seçenekleri yer alır. Katı sabunlar, hassas bakım umanları memnun edecek çeşitlerin yanında ultra ve profesyonel antibakteriyel etki sağlayan çeşitlerle alternatif edinir. Kadın ve erkeklere özel kalıp sabunlar ile lüks kokuları ile her yıkamada ferahlık sağlar. Duş jelleri içinde kadınlar ve erkekler için tasarlanan farklı çeşitleri bulabilirsiniz. Kokularında sportif esintiler, enerji veren ve güçlü bir imaj vadeden aromalar sunan duş jelleri, köpük köpük hijyeni cildinizde hissetmenizi sağlar.


Protex Antibakteriyel Sabun ile Hijyen Elinizde-Sabunların antibakteriyel özelliği sayesinde, bakterilerin %99,9'u yok olur.
-Uzun süreli koruma ve hijyen sağlar.
-Bakım ile cildi destekler.
-Ürünler, tüm dermatolojik testlerden başarıyla geçmiştir.
-Her 10 cilt doktorundan 9'u Protex'i önerir. Hem yetişkinler hem de çocuklar için kullanılabilir.
-Tüm cilt tipleri için uygundur, hassas ciltler için özel alternatifler bulundurur.
-Kokusu ile temizlik hissini pekiştiren sabunlar, farklı kokulu çeşitlerle günün her anında tazelenmeye imkan tanır.

Protex ile Kötü Kokulara ve Bakterilere Elveda


Protex temel el ve vücut temizlik ürünleri, kötü kokuları ve bakterileri ciltten arındırarak saniyeler içinde sizlere tazelik vadeder. Ellerinizi yıkarken yalnızca 20 saniye ayırmanız yeterlidir. Parmak aralarına, tırnak içlerine, el üstü ve avuç içine kolaylıkla ulaşan köpükler, kiri, mikropları, kokuları ve bakterileri ellerinizden uzaklaştırır. Vücut temizliği için kullanılan duş jellerini ise, lif ve banyo süngerleri aracılığıyla kullanabilirsiniz. Ürünleri hızla köpürtmeniz ve cildinize uygulamanız temizlik için yeterlidir. Temizlik ve nem etkisini her hücrenizde hissedebilirsiniz. Çocuklar hayal gücünü geliştirecek oyunlara doyasıya katılırken ellerinin bir yıkama ile temizleneceğinden emin olabilir, aileniz için sağlıklı bir seçim yapmanın gönül rahatlığını hissedebilirsiniz. Dilediğiniz Protex ürününü Watsons'tan hemen sipariş verebilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *