background image
Alışveriş Sepetim

REMOVE

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

Remove


İstenmeyen tüylerinizden evinizin konforunda ve rahatlığında kurtulmak istiyorsanız, Remove sizler için birbirinden pratik ürünler sunuyor. Ağda bantları, tüy dökücü kremler, yüz için ağda kalemleri ve wax şeklindeki özel ürünler sayesinde en kısa sürede tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Hemen şimdi vücudunuzdaki ve yüzünüzdeki tüyler için en uygun Remove ürünlerini Watsons ayrıcalıklarıyla keşfedin!


Pratik Remove Ağda Ürünleri Watsons’ta!


Remove, cildinizi tahriş etmeden en kısa sürede ve pratik şekilde tüylerinizi almanızı sağlayan pek çok farklı ürün sunuyor. Vücudun ve yüzün farklı bölgelerine göre üretilen Remove ağda bandı seçenekleri, uzun süre etkisi süren pürüzsüzlüğe kavuşmanıza yardımcı oluyor. Uygulaması oldukça kolay olan bu ürünler sayesinde evinizin konforunda profesyonel hizmet almış gibi sonuçlar elde edebilirsiniz. Kol ve bacak gibi vücudunuzun büyük bölgeleri için tasarlanan hassas ciltlere yönelik sir ağda bantları sayesinde tek seferde ferahlık ve tazelik hissi ile tüm tüylerinizden kurtulabilirsiniz.


Her Cilde Uygun Epilasyon Seçenekleri


Ekstra ısı işlemine ihtiyaç duymadan kolayca hazır hale gelen Remove ağda ürünleri; inatçı ve sık tüyler, normal tüyler ve hassas ciltler şeklinde farklı ihtiyaçlara uygun alternatiflerde sunuluyor. Kaşlarınıza şekil vermek veya yüzünüzdeki tüylerden kurtulmak için ağda kalemi de mükemmel bir alternatif. Remove ağda kalemi, yüzünüzdeki tüm tüylerden birkaç dakika içerisinde kurtulmanızı sağlıyor. Vücut tüylerinizi alırken ağdaya alternatif olarak daha pratik bir çözüm arayışındaysanız tüy dökücü kremler tam size göre. Sadece birkaç dakika içerisinde tüm vücudunuzdaki tüyleri acısız şekilde almanızı sağlayan Remove tüy dökücü krem, kullanım kolaylığı sağlayan spatulayla birlikte sunuluyor.


İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak Çok Kolay


Hassas tüy dökücü krem, özel olarak geliştirilen kokusuz formülüyle sizleri rahatsız etmeden yalnızca 6 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tüm vücut tüylerinizden arınmanıza yardımcı oluyor. Dermatolojik olarak test edilen bu pratik ürünler sayesinde son dakika planlarınıza geç kalma konusunda endişe etmenize de gerek yok. Kremlere alternatif olarak son teknolojilerle geliştirilen tüy dökücü aktif karbon bacak maskesi, istenmeyen tüylerinizden kurtulurken aynı zamanda içerisindeki doğal kil sayesinde cildinizin yenilenmesine de katkı sağlıyor. 5 ila 10 dakika içerisinde sonuç veren bu pratik ürün sayesinde tüylerinizden doğal şekilde kurtulurken aynı zamanda pürüzsüz ve yumuşak bacaklara sahip olmanın da keyfini çıkarabilirsiniz. Hemen şimdi birbirinden pratik Remove epilasyon ürünlerini Watsons’ın ayrıcalıklı kampanya ve fiyat avantajlarıyla satın alarak, pürüzsüz ve yumuşak hissetmenin keyfini çıkarın!


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *