background image
Alışveriş Sepetim

ROSENSE

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
1 ürün
filtreler
 

Rosense


Pek çok insanın favori çiçeği olan ve romantizmle özdeşleştirilen gül, aynı zamanda cildiniz için de besleyici bir kaynaktır. Watsons’ta bulabileceğiniz Rosense ürünleri sayesinde güllerin besleyici ve iyileştirici özelliklerini cildinize sunabilirsiniz. Farklı cilt tiplerine hitap edebilmek adına özelleştirilmiş, sağlıklı ve canlı bir görünüm hedefleyen Rosense bakım ürünleriyle kendinizi gerçek anlamda şımartabilirsiniz.


Daha Genç ve Sağlıklı Görünen Bir Cilt


Şehir içi yaşam, hava kirliliği, sağlıksız beslenme ve yaşlanma gibi cilt üzerinde olumsuz etkileri olan faktörlere karşı cildinizi en iyi şekilde korumanız gerekir. Bunu sağlamak için cildinize her gün düzenli olarak bakım yapmanız tavsiye edilir. Cilt bakımı belirli adımlardan oluşmalıdır. Cildinizi muhakkak nazik bir temizleyici ile derinlemesine temizlemeli, ardından kalıntılardan arındırmak ve gözenekleri sıkılaştırmak için bir tonik kullanmalısınız. Bakım rutinini tamamlamak için son olarak besleyici ve temiz içerikli bir nemlendirici sürmeniz gerekir. Nemlendiricinin iki ayrı görevi bulunur. Bunlardan bir tanesi cildi beslemek ve nemlendirmek, diğeri ise cildin sahip olduğu nemi içeride hapsederek kurumayı önlemektir. Rosense ürünleriyle bakım rutininizi tamamlayabilir, sağlıklı görünen bir cilde merhaba diyebilirsiniz.


Rosense İle Güllerden Gelen Güzellik


Cilt bakım rutininin her adımı çok büyük öneme sahiptir. Bu nedenle de kullanılan her bir ürünün yüksek kaliteye sahip olması ve besleyici içerikler içermesi gerekir. Rosense ürünleri gül suyunun yüksek nemlendirme özelliğini kullanır, bu şekilde cildinizin doğal nemini koruyarak ve cildi besleyerek bakımınızı yapar. Rosense yüz temizleme jeli ve temizleme köpüğü cildi tahriş etmeden hassas bir şekilde temizler. Bu şekilde cilt taze ve nemli kalır, sağlıklı ve genç görünümünü korumaya yardımcı olur. Rosense tonik ise temizlemeden sonra cildi nemlendirme adımına hazırlar ve sıkılaştırmaya destek olur.


Rosense Krem Çeşitleriyle Yoğun Nem


Gül suyu hassas ve nem isteyen ciltler için ideal bir içeriktir. Bu nedenle de yüzünüzü, ellerinizi ve hatta dudaklarınızı nemlendirmek için Rosense ürünlerini kullanabilirsiniz. Rosense vazelin ile kış ve sonbahar aylarının soğuk ve sert havasından ellerinizi, dirsek ve diz kapaklarınızı koruyabilir. Rosense gül suyu, gerçek ve katkısız içeriğiyle öne çıkar. Gül suyunu zarif ve feminen kokulu bir parfüm olarak kullanabileceğiniz gibi, bir parça pamuk ile yüzünüze uygulayarak hassas ciltler için nemlendirici bir toniğe de dönüştürebilirsiniz. Gülün kadifemsi dokusunu ve yumuşaklığını cildinize taşımak için hemen Watsons’taki Rosense ürünlerine göz atabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *