background image
Alışveriş Sepetim
Sıralama:
0 ürün
filtreler
1
 

Antibakteriyel El Sabunları


Hijyenik bir el temizliği için en temel ihtiyaçlardan biri el sabunlarıdır. Antibakteriyel sıvı sabun, farkında olmadan ellere bulaşan bakterileri yok etmek için en etkili yollardan biridir. Dokunduğunuz her yere bulaşan bakterilerden kurtulmak için Watsons’ta yer alan farklı markaların geliştirdiği antibakteriyel sabun çeşitlerini kullanabilirsiniz. Watsons’ta hem sizin hem de çocuklarınız için farklı içeriklere sahip dezenfektan sabun çeşitleri bulunur. Hijyen sağlamak için son zamanlarda sıkça kullanılan antibakteriyel özelliğe sahip el sabunları cilt temizliği ihtiyacınızı karşılayarak ellerinizi bakterilerden arındırır. Yetişkin ve çocuk kullanımına uygun olan antibakteriyel el sabunları; hassas koruma, aktif koruma, ultra koruma gibi farklı içeriklerde üretilir. Ortak özelliği antibakteriyellik olan bu ürünlerin krem jel ve katı formda çeşitleri bulunur.


Antibakteriyel Sıvı Sabun Çeşitleri


Antibakteriyel sıvı sabunlar özel formülleri ve hoş kokularıyla her zaman kullanıma uygundur. Bitki özleri ile zenginleştirilen protex sıvı sabun bakterilerin yüzde 99'unu yok eder. Zencefil, limon, Hindistan cevizi yağı gibi doğal katkılarla karıştırılarak cildin doğal dengesini korumayı amaçlayan protex sabun çeşitleri, aileniz ve sizin için günlük kullanıma uygundur. Doğal içerikli Activex antibakteriyel sıvı sabun ellerinizin hijyenini sağlayarak pek çok hastalıktan korunmanıza yardımcı olur. Nemlendirici özelliği bulunan Activex sıvı sabun, ellerinizi temizlerken aynı zamanda kuruluk ve rahatsızlık hissi vermez. Pompalı veya pompasız Activex sabun ve Protex sabun çeşitlerinden dilediğinizi Watsons’ın geniş ürün seçenekleri arasında bulabilirsiniz.


Her İhtiyaç İçin Antibakteriyel El Sabunları


Antibakteriyel sıvı sabun çeşitleri, modern tüketicinin istek ve beklentilerine göre şekillenerek farklı ürün çeşitleri ile tercihinize sunulur. Elleri koruma özelliğinden bakım yapmaya, nemlendirici etkilerden, hoş kalıcı koku özelliğine kadar pek çok antibakteriyel sıvı el sabunu her ihtiyaç için uygun çözüm sunar. Evlerinizde kullanabileceğiniz antibakteriyel sabunlar aynı zamanda restoran, kafe, iş yerleri gibi ortak kullanım alanlarında tercih edilebilir. Yüksek hacimlere sahip antibakteriyel sıvı el sabunları, yoğun kullanım gerçekleşen bu alanlar için ekonomik çözümler sunar. Protex el sabunu ve Activex el sabunu gibi antibakteriyel sabun çeşitlerini Watsons’ta bulabilir, online olarak anında satın alabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *