Yılın Son Büyük Fırsatları Başladı!

Yeni Yılda Sevdikleriniz için En Güzel Hediyeler Watsons’ta

Yeni bir yılın gelişi herkes için yeni heyecan, yeni umutlar ve planlar demek. İyisiyle kötüsüyle koskoca bir yılı geride bırakıp taptaze başlangıçlar yapmaya hazırlanırken hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu etmek de bu zamanların en kıymetli hatıralarını oluşturur.

Hediye alıp vermekten hoşlanıyorsanız seçilen hediyenin, hem sizin hem de hediyenin verileceği kişinin ortak zevkini yansıtacak cinsten olması sizin için ince bir ayrıntıdır. Bu yüzden hediye seçimi yapmak bazı dönemlerde ayrı bir mesai gerektirebilir. Yılın bu zamanlarında hediye önerileri konusunda hummalı araştırmalar yapıyorsanız, size işinizi kolaylaştıracak müthiş bir haberimiz var. Her yıl sizlere sunulan klasik yılbaşı hediye setlerine aşina olduğunuzu ve bu tekdüzelikten sıkılıp farklı hediye alternatifleri aradığınızı çok iyi biliyoruz. Bu yüzden sıradanlıktan çıkmanıza yardımcı olacak ve hediyenizi tam anlamı ile size ve sevdiklerinize özel kılacak harika bir yenilik ile karşınızdayız.

Kaçırılmayacak Yılbaşı Fırsatları

Her zaman sizlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Watsons ile artık sevdikleriniz için klasik hediye setleri satın almak zorunda değilsiniz. Elektronikten parfüme, kişisel bakım ürünlerinden makyaj malzemlerine kadar çeşitli kategorilerden ürünler seçerek Watsons ayrıcalığı ile birbirinden güzel hediyelerle sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. 

Adrese Teslimat İle Mesafeleri Kaldırın

Kendi seçtiğiniz ürünleri içeren hediye setlerini dilerseniz adrese teslim olarak da satın alabilirsiniz. Böylece sevdikleriniz ile uzakta olsanız bile gönüllerinizin bir olduğunu bir tık ile onlara gösterebilirsiniz. Hem de kendilerini farklı ve özel hissedecekleri, bizzat sizin tarafınızdan var edilmiş ve yalnızca kendileri için hazırlanmış hediye setleri ile.

Bu kez başından sonuna kadar her ayrıntısıyla size ve sevdiklerinize özgü olan hediye setleri ile yeni yılı karşılamanın ve sevginizi bu şekilde paylaşmanın bambaşka bir mutluluk getireceğinden eminiz. Haydi siz de geç kalmadan Wtsons’ın sizlere sunduğu bu ayrıcalıktan faydalanın. Sevdiklerinize unutulmaz bir an yaşatmak için hemen şimdi kategorilere göz atarak hediyelerinizi seçin!

Kampanya seçili markaların seçili ürünlerinde, 15-31 Aralık 2021 tarihleri arasında stoklar dahilinde mağazalarımızda ve watsons.com.tr'de geçerlidir. Kampanya mağazalarımızda Watsons Card üyelerine özeldir.