Black Friday Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en geniş kapsamlı perakende satış günü olarak biliniyor. Çılgın Cuma indirimi ile makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, kıyafetler ve teknolojik ürünler dahil olmak üzere daha birçok ürün avantajlı fiyatlarla sizlere sunuluyor. Çılgın Cuma fırsatlarını Watsons ayrıcalığı ile yakalayabilirsiniz.

Black Friday (Çılgın Cuma) Nedir?

ABD’de Şükran Günü kutlamalarından hemen sonra gelen Cuma günü, Black Friday olarak kutlanıyor. Black Friday senede bir kez düzenlendiği için mağazalar erken saatlerde kepenklerini açıyor ve indirimleri geç saatlere kadar devam ettiriyor. Geçmişten bugüne yüksek oranda yapılan indirimler alışveriş tutkunlarında büyük bir ilgi uyandırdığı için bu indirim günü son yıllarda ülkemizde de kutlanıyor. Watsons ile Çılgın Cuma alışverişinizi dilediğiniz gibi evden veya mağazalardan gerçekleştirebilirsiniz.

Black Friday Ne Zaman Başlıyor?

2021 Çılgın Cuma indirimlerine çok az kaldı! Alışveriş tutkunlarının tüm sene boyunca heyecanla beklediği Black Friday, her sene olduğu gibi bu sene de Kasım ayının son perşembe günü başlıyor. Bu yıl Black Friday indirimi ile efsane Watsons ürünleri 26 Kasım’da sizlerle buluşuyor. Black Friday indirimi yeni yıl kutlamaları için hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye almak için harika bir fırsat olabilir. Tüm dünyayı kasıp kavuran efsane indirimleri Watsons ayrıcalığı ile yakalayabilirsiniz.

Black Friday Ne Kadar Sürüyor?

Cilt bakım ürünleri, makyaj malzemeleri, elektronik ürünler ve süpermarket ürünleri için uzun süredir beklediğiniz Watsons Black Friday indirimi yaklaşıyor. 26 Kasım’da sizlerle buluşacak olan efsane indirimler 1 Aralık gecesinde sona eriyor. Tam 6 gün sürecek olan efsanevi kampanyalar Watsons’ta sizleri bekliyor. Tüm yılın en avantajlı indirimlerinden faydalanmak istiyorsanız, alışveriş tutkunlarının Çılgın Cuma indirimleri için gün saydığını ve stokların kısa sürede tükenebileceğini unutmayın!

Black Friday İndirimleri Yalnızca İnternette Mi Var?

Merakla ve heyecanla beklenen Çılgın Cuma indirimleri kozmetik sektörünün önde gelen markalarından olan Watsons ile sizlerle buluşuyor! Watsons ayrıcalığı ile yılın en avantajlı indirimlerine hem mağazalardan hem de internet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Watsons süper fırsatlar kategorisinden makyaj, kişisel bakım, cilt bakım ve saç bakım ürünleri %60’a varan indirimlerle size sunuluyor. Watsons kaliteli ürünleri ve güvenilir alışveriş fırsatlarıyla Türkiye’nin en sevilen markalarından biri. Yeni yılda hediye etmek veya ihtiyacınız olan ürünleri kaçırmamak için satın almak istediğiniz ürünleri şimdiden favorilere ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz ürünlerinizi indirim başladığında kolayca sepetinize atabilir ve alışveriş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Çılgın Cuma indirimlerinden yararlanmak için vakit kaybetmeden Watsons’ı ziyaret edebilirsiniz.