Kampanyalar

Bu kampanya EVYAP SABUN YAG GLISERIN SANAYI VE TICARET A.Ş adına MPİ’nin 17.06.2021 tarih ve E-58259698-255.01.02-4907 sayılı izni ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. tarafından düzenlenmektedir.
05.07.2021 saat: 00:01- 01.08.2021 saat: 23:59 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Watsons mağazalarından, www.watsons.com.tr (ücretsiz) internet adresinden veya Watsons Türkiye uygulamasından (ücretsiz) Watsons Card ile giriş yapılarak EVYAP SABUN YAĞ GLİSERİN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’ye ait tüm Duru Duş Jeli markalı ürünlerden tek seferde 30 TL ve katları tutarında (her 30 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı) birlikte veya ayrı ayrı satın alan Watsons Card sahibi bireysel müşteriler kampanyaya katılacak (Alınan ürüne ait fatura müşterilere en geç 7 iş günü içinde ulaştırılacaktır.) şekilde yürütülecektir. Talihliler 12.08.2021 tarihinde saat: 11:00’da Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Toplantı Salonu- Esentepe mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 K.8 Zincirlikuyu İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 10 kişi 4.499,00 TL değerinde DYSON Airwrap Complete Saç Şekillendirici ikramiye kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler 16.08.2021 tarihinde Birgün Gazetesinde duyurulacaktır. Kampanya sadece Watsons Card sahibi bireysel müşterilere yöneliktir. Yapılan online alışverişlerde (www.watsons.com.tr ve Watsons Türkiye uygulaması) Watsons Card ile giriş yapılması zorunludur. Çekilişe hak kazanmak için Watsons Card aktivasyonunun tamamlanmış olması gerekmektedir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Watsons card sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. İkramiye tesliminde e-arşiv/fiş/fatura ibrazı zorunludur. E-arşiv/fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Alınan ürüne ait fatura müşterilere en geç 7 iş günü içinde ulaştırılacaktır. Kart bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. A.S.WATSONS GÜZELLIKVE BAKIM ÜRÜN. TİC. A.Ş. sisteminde yer alan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır. Hedef Çekiliş ve Organizasyon LTD ŞTİ, EVYAP SABUN YAG GLISERIN SANAYI VE TICARET A.S., A.S.Watson Güzellik ve Bakım Ürünleri Tic. A.Ş. çalışanlarına, 18 yaşından küçükler ve üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan tüketiciler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Kampanyaya katılmak için 05 Temmuz – 01 Ağustos 2021 tarihleri arasında Watsons Mağazaları’ndan ve www.watsons.com.tr’den yapılacak tek seferde/tek fiş üzerinde Nivea deodorant ürünlerinden 2 adet veya üzeri ürün alışverişini gösteren kasa fişinin fotoğrafının çekilerek Qumpara uygulamasına yüklenmesi gerekmektedir. Alışverişi gösteren kasa fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen ve kampanya koşullarını yerine getiren kişiler, kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişinde geçerli 30 TL değerinde yakıt puan hediyesi kazanacaktır. Kazanılan yakıt puanlar 6 Ağustos 2021 tarihinde müşterilerin cep telefonuna yüklenecektir. Yüklenen yakıt puanlar 30 Eylül 2021 tarihine kadar kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilecektir. Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmeleri için ödeme sırasında cep telefonu numaralarını ve cep telefonlarına gelen puan harcama şifrelerini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Harcanmayan hediye yakıt puanlar 1 Ekim 2021 tarihinde silinecektir. Aynı kullanıcı kampanyadan yalnızca 2 kere yararlanabilir. Kampanya 3.329 adet ödül stoğu ile sınırlıdır. 18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar. “Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılım sağlanamaz, ödül kazanılamaz. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Hediye bedelin parasal karşılığı talep edilemez, nakde çevrilemez ve takas edilemez. Opet, Beiersdorf ve Qumpara uygulaması kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi Qumpara uygulamasından ve www.opet.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Watsons Card ile 30 Nisan - 8 Ağustos 2021 tarihleri arasında 4 ve üzeri Maybelline New York ürünü alımına 11-19 Ağustos 2021 tarihleri arasında herhangi bir Maybelline New York ürünü 39,95 ₺!
*Kampanya watsons.com.tr ve Watsons mağazalarından Watsons Card ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.