Kampanyalar


*Kampanya 7-17 Ekim 2021 tarihleri arasında, seçili markaların seçili ürünlerinde geçerlidir, stoklarla sınırlıdır. Tüm Watsons mağazalarında, watsons.com.tr’de ve Watsons uygulamasında geçerlidir, mağazalarımızda Watsons Card ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. 150₺ ve üzeri alışverişlerde 75₺ değerinde 7500 Watsons Card puan hediye kampanyası sadece watsons.com.tr ve mobil uygulamadan yapılan ilk 150₺ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Puan yükleme tarihi 19 Ekim 2021’dir, kullanılmayan puanlar 29 Ekim 2021’de silinecektir. Puan kullanımız sadece Watsons mağazalarında yapılabilir, watsons.com.tr ve mobil uygulamada kullanıma uygun değildir. KDV, bandrol ve vergilerdeki değişiklikler, gelebilecek yeni vergiler ve makul gerekçelere dayanmak koşuluyla ürünlerin piyasaya sunulmasına ilişkin maliyetlerin artması halinde bu artışlar fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Watsons kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylar için Watsons mağazaları ve watsons.com.tr Kampanya 4-14 Ekim 2021 tarihleri arasında watsons.com.tr ve Watsons mobil uygulamadan Watsons Card ile yapacağınız ilk 150₺ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Elektronik ürünler kampanyaya dahil değildir. Hediye puanlar 3.000 kişi ile sınırlıdır ve sadece Watsons mağazalarında kullanılabilir, puanlar alışveriş yapılırken kullanılan Watsons Card'a 19 Ekim'de yüklenecek ve kullanılmayan puanlar 29 Ekim tarihinde silinecektir. Her Watsons Card için 1 kere kullanımla sınırlıdır. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. KDV,bandrol ve vergilerdeki değişiklikler, gelebilecek yeni vergiler ve makul gerekçelere dayanmak koşuluyla ürünlerin piyasaya sunulmasındaki maliyetlerin artması halinde bu artışlar fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Watsons kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

07-31 Ekim tarihleri arasında Türkiye’deki kampanya uygulayıcısı Watsons mağazalarından ve www.watsons.com.tr 'den tek fiş üzerinde 100 TL ve üzeri NIVEA Yüz Bakım alışverişi yapan tüketiciler 100 TL değerinde Decathlon Hediye Çeki kazanacaklardır. Kampanyaya katılım için; Qumpara mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş faturasının kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir. Tüketiciler, alışveriş tarihinden itibaren 5 (beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmalıdır. Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 3 defa katılabilir. Her fiş bir kampanya için geçerlidir. Qumpara uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcıları kazanmış olduğu hediye çeki kodu uygulama içerisinden bildirilir. Hediye kodları mağazalarda ve www.decathlon.com.tr  ‘de geçerlidir. Hediye kodları tek seferde veya birden fazla alışverişte parçalı bir biçimde kullanılabilmektedir. Kampanya 5.000 adet ödül stoğu ile sınırlıdır. Detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Qumpara uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz. 


Tchibo indirim kuponu 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Size özel gönderilen Tchibo indirim kuponuyla ilgili yaşanan teknik sorunlarda Tchibo Çağrı Merkezi ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Tchibo Çağrı Merkezi: 444 28 26
Watsons.com.tr ve Watsons Mobil Uygulamasından yapılacak alışverişlerden kazanılan kuponlar, alışveriş sonrası mail aracılığı ile paylaşılacaktır.

Kuponlar Tchibo.com.tr’de marka kategorisi ve cafissimo kategorisi hariç her alışverişte bir kere kullanmak koşulu ile tüm alışverişlerde geçerlidir.

Tchibo indirim kuponunun son kullanım tarihi 31 Ekim 2021’dir.

Tchibo kampanya değişim hakkını saklı tutar.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden alınan MPİ’nin 17.06.2021 tarih ve E-58259698-255.01.02-4907 sayılı iznine istinaden EVYAP SABUN YAG GLISERIN SANAYI VE TICARET A.S.’ye ait Evyap Watsons Kampanyasına 597 iştirakçi katılmıştır. 12.08.2021 tarihinde yapılan çekilişte ikramiye kazanan asil ve yedek talihliler yukarıda belirtilmiştir. İkramiyeyi teslim alabilmek için kazanan asil talihlilerin en geç 31.08.2021, yedek talihlilerin en geç 15.09.2021 tarihine kadar, 0212 356 74 25 no’lu fax’a veya cekilis@hedefdirect.com mail adresine nüfus cüzdan fotokopilerini göndererek başvurmaları ve gerekli evrakları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 K:8 Zincirlikuyu/İstanbul adresine kargo ile göndermeleri gerekmektedir. Gerekli evrak bilgisi ve detaylar için https://hedefcekilis.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. İkramiye son teslim tarihi 15.10.2021’dir. ÖTV ve KDV haricindeki diğer tüm yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

DYSON Airwrap Complete Saç Şekillendirici Asil Talihliler
NO               AD-SOYAD                 ADRES

1                  Ayşe Dalgıç
2                  Şaziye Ay                    İSTANBUL
3                  Meltem Pamukçu        İSTANBUL
4                  Mehtap Gulsever        SİVAS
5                  Selin Zihar
6                  Gülcan Ipeksoy           SAKARYA
7                  Hanife Ipbaş                İSTANBUL
8                  Ruzgar Kip                  İSTANBUL
9                  Zeynep Erdemir
10                Nil Kaylon                    İSTANBUL

DYSON Airwrap Complete Saç Şekillendirici Yedek Talihliler
NO               AD-SOYAD                 ADRES

1                  Emine Şahin Şit
2                  Derya Aksan
3                  Burhan Ösün               İSTANBUL
4                  Ebru Bartan
5                  Kevser Akçıl                 SAKARYA