background image
Alışveriş Sepetim

SELİN

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

ALT KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
3 ürün
filtreler
 

Selin


Hoş kokulu çeşitleri ve hijyen sağlayan içeriği ile Selin kolonyaları Watsons satış noktalarında sizi bekler. Selin kolonya; çiçek ve baharat kokuları ile her zevke hitap eder. Kolonya denilince ilk akla gelen markalardan olan Selin kolonya çeşitleri ile havanızı değiştirebilir ve ferah bir nefes alabilirsiniz..


Ferahlık Sağlayan Hijyen için Selin


Selin kolonya, benzersiz kokuları ile ferahlık verirken 80 derece içeriği ile hijyen sağlar. Geleneksel ürünlerin başında gelen Selin Limon Kolonyası, sıcak yaz günlerinde serinlemenize yardımcı olur. Parfüm kullanamayan kişilerin hoş kokmasını sağlayan Selin kolonya; bayramlarda, ziyaretlerde ve kutlamalarda konuklara ikram edilir. Misafirperverliğin simgesi olan kolonya sunumunu Selin kolonya ile yaşatabilirsiniz. Bakterileri, virüsleri öldüren yüksek derecesi ile ellerinizi yıkamanın mümkün olmadığı ortamlarda kişisel hijyen sağlayabilirsiniz. Cildinizi kurutmadan ferahlatan bu kolonya çeşitleri ile cezbedici kokuların keyfini sürebilirsiniz.


Çiçeklerin Büyüleyici Etkisi


Selin Hanımeli Kolonyası ile baharı evinize davet edebilirsiniz. Çiçek kokularının en hoş halini size sunan Selin, her eve girmeyi başarır. Selin Ardıç Kolonya ile yoğun günlerinizde tazelenebilmeniz mümkün. Özel günlerde, hasta ziyaretlerinde, bayramlaşma anlarında tercih edebileceğiniz Selin kolonya çeşitleri ile ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Bahçe gülü kolonya seçeneği ile gül bahçesinde olduğunuzu düşündüren Selin, anında rahatlatan etkisi ile günün yorgunluğunu üzerinizden alır. Parfüm kullanmayı tercih etmeyenlerin özellikle memnun kalacağı bu kolonya çeşidi ile baharın enerjisini hissedebilirsiniz. Gün boyu yeni açan bahçe güllerinin kokusunu almanızı sağlayan Selin, duygularınızı harekete geçirir.


Pratik Çözümler ile Ferahlık Hissi


Selin Limon Kolonyası, sprey formundaki ambalajı ile size pratik çözümler sunar. Çantanıza atıp her yere götürebileceğiniz bu kolonya ile kalabalık ortamlarda ferahlık hissi yaşayabilirsiniz. Serinlik veren yapısı, tazeleyici kokusu ve hijyen sağlayan içeriği ile yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz Selin kolonya çeşitlerine Watsons'tan ulaşabilirsiniz. Evde, okulda, ofiste, toplu taşıma araçlarında ellerinizi yıkayamadığınız anlarda Selin kolonya çeşitleri ile kirden, bakteriden, virüsten kurtulabilmeniz mümkün olur. Yüksek dereceye sahip çeşitler, kişisel hijyen sağlamanıza destek olur. Klasik şişe tasarımı uzun süre dayanıklı şekilde kullanmanıza imkan verir. Ofis veya okul gibi kalabalık mekanlarda sık kullanılan masalarda bulundurabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an ferahlayabilirsiniz. Siz de tazelenmek, serinlemek, konuklarınıza ikram etmek, sevdiklerinize armağan etmek veya hoş kokusu ile iyi hissetmek için Selin kolonya çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Erişilebilir fiyat seçeneği, farklı zevklere hitap eden kokuları ile Selin kolonya ürünleri Watsons satış noktalarında bulabilirsiniz.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *