background image
Alışveriş Sepetim

SNOB

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

ALT KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
2 ürün
filtreler
 

 

Snob

 

Günlük yaşamında kıyafetler ve aksesuarlar kadar büyük önem taşıyan parfüm ve deodorantlar, kişisel özelliklerinizi yansıtan kokularıyla çevrenize size dair izler bırakıyor. Kişisel tercihlerini yansıtmaktan çekinmeyen erkeklerin tercih ettiği Snob; kokuları sanata çeviren ürün koleksiyonlarıyla benzersiz hikayeler yaratmanıza öncülük ediyor. Doğanın özlerini taşıyan kusursuz kokularla iz bırakmak isterseniz, ihtiyaç duyduğunuz Snob ürünlerine Watsons ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

 

Kozmetik Dünyasının Özgün Yüzü: Snob

 

Tüm serilerde sizi yansıtan özlerin hayat bulduğu Snob parfümler, vücudun farklı noktalarında daha kalıcı etki bırakan içerikleri kullanıcılara sunuyor. Çiçeksi, oryantal, egzotik ve mistik tonları teninizde hissettiren ürün ailesi, karakterize bir koku taşımanız konusunda ayrıcalıklı ürünleri gerçeğe dönüştürüyor. Enerjik, dingin ve ruhunuzu dinlendiren özlerin oluşturduğu etki, yaşama dair aradığınız atmosferin yaratılmasında kokuların gücünü ortaya çıkarıyor. Kişisel zevkinizin dışa vurumu olan Snob serileri, esans skalasının değişik tonlarına dokunan ürünlerle erkekleri zamandan bağımsız bir yolculuğa çıkarıyor.

 

Kendi Koku Serüveninizi Yaratın

 

Tüm ürünlerinde tazeleyici bir etki üzerine koku özlerini işleyen Snob erkek parfüm, her üründe bambaşka bir koku sentezine ulaşmanızı sağlıyor. Snob Black parfüm modelinde gizemli ve güçlü duygulara seslenen marka, EQ serisinde tutkulu ve romantik, IQ serisinde etkileyici ve modern bir etki yaratmanıza katkıda bulunuyor. Şüpheye yer bırakmayan ürünleri formüle eden Snob, kendini tanımlayacak değerli kokuya henüz ulaşamayanlara, özel alternatifleriyle yol gösteriyor. Erkek tenini ifade eden sert, karizmatik ve vurucu tonlardan, feminen tonlara yakın ilgi çekici kokulara uzanan geniş alternatif seçenekleri, size tercih yapmada çok fazla seçenek yaratıyor.

 

Doğal, Etkileyici ve Eğlenceli Özler

 

Kozmetik alanında çığır açan Snob, günün her anında ferahlık hissi yaşatan deodorantlardan, zıt aromaların esintilerini taşıyan parfüm çeşitlerine kadar çok sayıda ürünle hayatınıza renk katıyor. Her kullanımda kendinizi yenilenmiş ve zinde hissettiren Snob deodorant, sportif aktivite ve duş sonrası kullanımda enerjinizi zirveye çıkarıyor. Hafızalarda yer edinen kokulara sahip olmanızı sağlayan Snob Classic parfüm, duyularınızı harekete geçiren ilham verici esintiler taşıyor.

 

Modunuzu Yükselten Seriler

 

Bulunduğunuz alanların aurasını değiştiren kalıcı özlerden oluşan Snob parfüm ve deodorant serileri, kokuları kadar iddialı şişe tasarımlarına da sahip olmanızı sağlıyor. Size özel kokunuzu her an yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde tasarlanan ürünler, tercihinize göre tekli ve set şeklinde satın alma imkânını kullanıcılara sunuyor. Meyve özlerinin dayanılmaz hafifliği ile baharatların vurucu etkilerini seçme özgürlüğü yaratan ürünler, hayatın her anında doğaya dair bir iz bırakmanıza katkıda bulunuyor. Kişisel bakım işlemlerinize heyecan katan, sürükleyici formülleriyle esin kaynağı olmanızı sağlayan Snob parfüm ve deodorantlar, her zaman iyi görünmenize yardımcı olan Watsons’ta sizleri bekliyor.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *
Bir kod girin. *
Üye ol butonuna tıkladığında kayıt sözleşmesini kabul etmiş olacaksın.