background image
Alışveriş Sepetim

SOLINGEN EXC.

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

ALT KATEGORİ

FİYAT

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

 

Solingen

 

Güzel ve sağlıklı görünen ellere sahip olmak her kadının hayalidir. Ancak her ay düzenli olarak kuaför ya da güzellik salonlarına vakit ve para harcamak yorucu olabilir. Kadınların güvenilir markalarından olan Solingen'in manikür setleri ile kendi el ve ayak bakımınızı evinizde kolayca yapmanız mümkün. Dilerseniz Solingen cımbız ürünleri sayesinde yüz bölgesindeki istenmeyen tüylerle de mücadele edebilirsiniz. Evde bakım rutini uygulamalarını çok daha pratik hale getirecek tüm Solingen ürünleri Watsons'ta uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor.

 

Solingen Manikür Seti İle El Bakımı Çok Kolay

 

Profesyonel manikür ve pedikür uzmanlarının da sık sık kullandığı Solingen manikür seti ile siz de harika görünen ellere sahip olabilirsiniz. Özel şık kutusunda sunulan manikür seti toplamda yedi ayrı parçadan oluşuyor. Et makası ve et pensi ile tırnak kenarlarını temizlemeniz mümkün. Üstün düzeltme özelliği ile tırnak uçlarınıza en iyi şekli vermeye aday olan tırnak törpüsünü ise daima yanınızda taşıyacağınızdan emin olabilirsiniz. Set içerisindeki üç ayrı et aletiyle de tırnak kenarlarınızı genişletebilirsiniz. Solingen manikür setine Watsons avantajları ile sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Eksiksiz Bir Manikür Seti Hayal Değil

 

Halihazırda bir manikür seti kullanıyor ama eksik ya da kaybolan parçalar yüzünden el ve tırnak bakımınızı uygulamakta zorlanıyorsanız Watsons'ta sayısız ürün bulabilirsiniz. Kullandığınız manikür seti Solingen etiketini taşısın ya da taşımasın, set içerisindeki tüm eksiklerinizi Watsons'ın Solingen ürünleri ile tamamlayabilirsiniz. Solingen et pensi tırnak çevresindeki etleri temizlemek için oldukça ideal olan küt bir uca sahip. Üstelik tırnak kenarındaki etleri almadan önce tırnaklarınızı ılık suda on dakika bekletmeniz yeterli. Kolay kavranan ergonomik formlu tırnak makası ile tırnaklarınızı en iyi şekilde kesmeniz de mümkün. Tekli manikür ürünleri arasında törpü ve et makası gibi seçenekler de yer alıyor. Watsons'ın ekonomik fiyatları sayesinde siz de eksiksiz bir manikür setine sahip olabilirsiniz.

 

İstenmeyen Tüylerden Kolayca Kurtulabilirsiniz

 

Manikür aksesuarlarındaki kalitesini cımbız ve bıyık makaslarında da sürdüren Solingen size kullanımı oldukça kolay ürünler sunuyor. Solingen cımbız ile kaşlarınıza yepyeni şekiller verebilir ve dikkat çekici bakışlara sahip olabilirsiniz. Kaş altında ve üstünde çıkan tüm tüyler üzerinde aynı güçlü etkiyi gösteren cımbızı dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde kolayca kullanabilirsiniz. Kaş bölgesinde batık oluşmaması için özel olarak tasarlanan ürünü düzenli olarak kullandığınızda sıradan cımbızlardan farkını da görmeniz mümkün. Güvenilir bakım markaları arasında ilk sıralarda yer alan tüm Solingen ürünlerini Watsons'ta bulabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilir ve tüm bakım uygulamalarınızı pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *