background image
Alışveriş Sepetim

VIVET

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
1 ürün
filtreler
 

 

Vivet

 

Vücut bakımına dair aradığınız tüm hassas çözümler Watsons'ta. Kişisel bakım işlemlerinizi zahmetsiz ve pratik hale getiren Vivet ürünleri, özel uygulama seçenekleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor.

 

Kusursuz ve Etkili Bakım

 

Vivet ağda ürünleri, kişisel bakım işlemlerinizde aradığınız acısız ve kolay işlemleri geniş ürün çeşitliliğiyle yerine getiriyor. Sir ağda, şeker ağda, roll-on ve granül ağda çeşitlerine ürün koleksiyonunda yer veren marka, vücudunuzun farklı bölgelerine özel uygulamalar yapacağınız ürünleri bir araya getiriyor. Klasik yöntemlerle kullanılan sir ve normal ağdaya ek olarak, ısıtma işlemine gerek duymadan doğrudan kullanılan soğuk ağda ve ısı makinesiyle uygulanan roll-on ağda, zamanı değerli kullanmak isteyen kadınlara alternatif çözümler sunuyor. Tüylü bölgelerde uzun süren etkiye sahip olan Vivet ağda çeşitleri, şeker içermeyen bitki özlü formülleriyle bakım işlemlerini konforlu hale getiriyor. Dermatolojik testlerden geçirilerek satışa sunulan ürün çeşitleri, ihtiyacınıza göre hazırlanan boyut ve paket seçenekleriyle pratik ve ekonomik uygulamaların keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

 

Yeni Nesil Uygulama: Vivet Granül Ağda

 

Bezle kullanılan klasik ağdaların yerini alan Vivet granül ağda, uygulanışı ve temizlik kolaylığı sayesinde kadınların yeni ağda tercihi olarak öne çıkıyor. Özel ısıtıcısında yoğun bal kıvamında ısıtılan granül ağda, tüy bölgesinde ağda bandı olmadan uygulanabiliyor. Her bölgeye bir kez uygulanan ve en etkili sonucu veren ürün, işlem sonrasında bakım yağlarıyla desteklendiğinde cildiniz için istediğiniz pürüzsüzlüğü elde etmenize imkan tanıyor. Şeker içermeyen reçine özleriyle cildinizde acı etkisini azaltan, tüyleri temizleyen granül ağda, gözle görülemeyen kısa ve seyrek tüylerin alınması için aradığınız performansı sergiliyor. Uygulama kolaylığı sunması, özellikle bikini bölgesi ve koltuk altı uygulamalarında aranılan zahmetsiz işlemlere ulaşmanızı sağlıyor.

 

Klasik Yöntemlerden Vazgeçemeyenlere

 

Vivet sir ağda, ağda işlemlerinde klasik yöntemleri tercih edenlere yenilenen içeriğini sunuyor. Kendi metal kutusunda ısıtılarak hazırlanan Vivet sir ağda, her kullanıcıya kendi cilt yapısına göre ürün seçenekleri hazırlıyor.

-Pudra, azulen ve çam ağacı özleriyle zenginleştirilen ağda içerikleri, uygulama sırasında cilt bakımınıza destek oluyor.
-Uygulama için bant arama derdine son veren Vivet ağda bandı, vücudun farklı bölgelerine göre hazırlanan boyut seçenekleriyle aynı anda birden çok bölgeye bakım yapmanızı kolaylaştırıyor.
-Parmaklardan bikini bölgesine kadar uygulama imkanı sunan ürünler, ısıtıcı setler ve bakım malzemeleriyle cilt bakım işlemlerinin mükemmel hale gelmesini sağlıyor.
-Hiçbir işlem olmadan kullanılan ürünlerden makine ile uygulama yapılan ürünlere dek, çok sayıda ürün çeşitliliği sunan Vivet ile dilediğiniz yerde ve zamanda kişisel bakım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kişisel bakımınız için aradığınız Vivet ağdalar, geniş ürün yelpazesi ve ekonomik fiyat avantajıyla Watsons'ta sizleri bekliyor.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *
Bir kod girin. *
Üye ol butonuna tıkladığında kayıt sözleşmesini kabul etmiş olacaksın.