background image
Alışveriş Sepetim

WHITE GLO

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
5 ürün
filtreler
 

 

White Glo

 

White Glo, sunduğu yenlikçi formüller sayesinde diş macunu markaları arasında bir hayli öne çıkıyor. Özellikle sigara, çay ya da kahve tüketicilerinin beğenisini kazanmayı başarıyor. Diş minelerine zarar vermeden tüm çeşitleri ile beyazlatma işlemini gerçekleştirmeyi amaçlayan marka aynı zamanda kötü ağız kokuları üzerinde güçlü bir etki gösteren ürünler de sunuyor. Siz de kusursuz bir gülüşe sahip olmak, özgüveninizi tazelemek ve kısa zamanda bembeyaz dişlere kavuşmak isterseniz White Glo markası ile hemen tanışabilirsiniz. Üstelik Watsons bu özel markayı sizlere benzersiz fiyatlar ile sunuyor. Şimdi sipariş vererek White Glo’nun güçlü etkisini siz de deneyimleyebilirsiniz.

 

White Glo Diş Macunu İle Sarı Görüntüyü Geçmişte Bırakın

 

Çay ve kahve gibi içecekler ya da sigara gibi zararlı alışkanlıklar diş yapısına zarar veren en önemli faktörler olarak bilinir. Bu unsurların yarattığı tahribatı ve zamanla oluşturduğu zorlu lekeleri gidermek ise hiç kolay değildir. Ancak White Glo’nun tamamen bu amaçlar için üretilmiş olan özel formüllü çeşitlerini kullanarak diş sağlığınıza daha fazla zarar vermeden çarpıcı bir beyazlık yakalamanız mümkün. Markanın Coffee & Tea Drinkers ürünü özellikle çaydaki teinin ve kahvedeki kafeinin yarattığı sararmaları hedef alan bir formüle sahiptir. Ürün eski lekeler ile en iyi şekilde savaşır ve Mikro Wax Koruyucu Kalkanı sayesinde de yeni leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Markanın Smokers Formula çeşidi ise zorlu tütün lekelerinde güçlü bir etki gösterir. Ürünün içeriğindeki diatom, bu zorlu lekeler ile savaşırken diş yüzeyinin aşınmasını da önlemeye yardımcı olur. Sigaranın sebep olduğu rahatsız edici ağız kokusunu da yine bu ürün ile gidermeniz mümkün. White Glo markası ile en iyi sonucu elde etmek için ürünleri düzenli olarak kullanmalı ve fırçalama işlemini de doğru şekilde gerçekleştirmelisiniz.

 

White Glo Aktif Kömür İle Kusursuz Temizlik

 

Aktif kömürlü diş macunları ağız içindeki pH seviyesini dengeler ve bu alandaki florayı en iyi şekilde koruyarak oldukça sağlıklı bir temizlik elde etmenizi sağlar. Bu özellik ağız kokuları üzerinde de etki gösterir. White Glo’nın aktif kömürlü ürününü kullanarak uzun zaman önce dişlerinize yerleşmiş olan lekeleri gidermeniz mümkün. Özel formülü sayesinde lekelerin yanı sıra oluşan renk farklılıklarını da eşitleyebilirsiniz. Tüm bu avantajların yanı sıra ağız kokusundan kurtulabilir ve çürüklere karşı da en iyi şekilde korunabilirsiniz. Diş hekimleri tarafından özel olarak tasarlanan bu ürünü, diş minesi için de güvenli olmasından dolayı günlük olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. White Glo Aktif Kömürlü Diş Macunu, birçok avantajıyla şimdi Watsons’ta.

 

White Glo Diş Beyazlatma Seti

 

Watsons kişisel bakım ürünlerini sizlere sunarken ekonomik ve avantajlı setler seçmeye özen gösterir. White Glo Diş Beyazlatma Seti de bu titiz seçim sürecinin bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. Bu özel set diş beyazlatıcı jel, beyazlatıcı diş macunu ve bir adet damaklık içeriyor. Beyazlatıcı jel ürünü diş hekimlerinin kliniklerde kullandığı aktif bileşenleri sizlere sunuyor. Diş minesini aşındırmadan lekeleri yok eden bu jel sayesinde hızlı ve etkili bir parlaklık elde edebilirsiniz. Set içerisindeki diş macunu ise bu alanda sayısız ödül kazanmış bir ürün olarak öne çıkıyor. Ürün maksimum hijyen sağlamanız için Extra Strength formülü ile sunuluyor. Comfort Fit damaklık ise tüm ağız şeklini alacak şekilde özel olarak tasarlanıyor. Damaklığı uyurken de rahatlıkla kullanabilirsiniz. White Glo’nun bu beyazlatıcı set ürünlerini paket üzerindeki talimatlara göre uygulamaya özen göstermelisiniz. Watsons’ta markanın farklı ürünlerini de bulabilir ve diş sağlığınızı en iyi seviyeye taşıyabilirsiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *