background image
Alışveriş Sepetim

ACTIVEX

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
Sıralama:
2 ürün
filtreler
Watsons Club ile
( 0 )
Sepete Ekle
1
 

Activex


Activex markalı sabunlar günlük hayatta daha hijyenik bir temizlik sağlamak için üretilmiştir. İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde bakterileri yok ederek uzun süreli temizlik sağlar. Özellikle çocukların ellerini yıkarken çok dikkatli olmamaları göz önünde bulundurulduğunda Activex sabun kısa sürede daha etkili temizlik sunar. Gün içinde maruz kalınan bakterilerden korunmak için kullanacağınız Activex ürünlerini Watsons'ta bulabilirsiniz.


Activex Sabunların Avantajları Nelerdir?


Activex sabunun en etkili özelliği zararlı bakterilerden koruma sağlaması ve tam anlamıyla bölgeyi dezenfekte etmesi. Ürün, düzenli olarak kullanıldığında bilinen bakterilerin hemen hemen hepsine karşı etkin bir koruma sağlar. Günlük aktivitelerin öncesinde ve sonrasında kullanılan sabun, hijyenin korunmasını sağlar. Bakterilerin neden olduğu enfeksiyonlara karşı savaş açan ürün, doğru kullanım sonucunda bölgede tam olarak hijyen yaratır. Yeterli sıklıkta ve gerekli durumlarda kullanılan sabun, anında etkisini göstererek bütün bakterileri yok eder.


Hijyenik El Temizliği Nasıl Yapılır?


Eller gün boyunca en çok kullanılan ve doğal olarak en çok kirlenen uzuvlardır. Eller doğru temizlenmediği ve dezenfekte edilmediğinde ise birçok hastalığa neden olur. Etkili temizlik için Activex ürünleri ideal olmakla birlikte doğru hareketlerle temizlemek de büyük önem taşır. Kullanılan suyun ılık olması idealdir ancak imkan yoksa soğuk suyla da yıkanabilir. Akan suyun altında ıslatılan eller, Activex sıvı sabundan alınan nohuttan biraz daha büyük sıvı 30 saniye ile 60 saniye arasında iyice ovalanır. Bu işlemde üst taraf, parmak araları, tırnaklar, avuç içi ve bilek bölgesi iyice ovalanmalıdır. Yeterince ovalandıktan sonra suyun altında iyice durulanır ve hijyenik el temizliği sağlanmış olur.


Gün Boyu Etkili Koruma


Etkin koruma sağlamasının yanı sıra nemlendirici etkisi de bulunan Activex sabun, 7 özel avantajı ile gün boyu hijyen sağlar. Activex sıvı sabun içerdiği faydalar sayesinde özellikle okul çağındaki çocuklar için temizliği daha kolay kılar. Çünkü okul çağındaki çocuklar oyun ve okul aktivitelerinde, ortak kullanım alanlarında istemsiz olarak birçok bakteriye maruz kalırlar. Bu bakterilerin kusursuz temizliği için Activex sabunları ideal ürünlerdir. Ayrıca yetişkinlerde de özellikle spor sonrasında kullanılması deri üzerinde oluşan bakterilerin öldürülmesini sağlar. El üzerinde oluşan ve sağlığı olumsuz etkileyen bakterilere karşı savaş açmak için Activex sabunlar Watsons'ta sizleri bekliyor.


Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *
Bir kod girin. *
Üye ol butonuna tıkladığında kayıt sözleşmesini kabul etmiş olacaksın.