background image
Alışveriş Sepetim
 

Bitkisel Yağlar


Zengin içerikli, doğal ve saf yapılara sahip olan bitkisel yağlar birbirinden farklı kullanım avantajları ile birlikte Watsons üzerinden kullanıcıların beğenisine sunulur. Kişisel bakım yaparken birçok farklı özelliğinden yararlanabileceğiniz yağ çeşitleri yüksek etkili ve sağlıklı ürünler arasında yer alır. Masaj yağı gibi kişisel bakımda vücudunuzu rahatlatacak olan ürün seçenekleri ile birlikte, oldukça geniş bir yelpazede bulunur. İçeriğinde yer alan yararlı aroma ve bitki özleri aynı zamanda takviye gıda olarak da kullanabileceğiniz ürünler arasındadır.


Sağlıklı Ve Besleyici Bitkisel Yağ Türleri


Cilt lekelerine karşı etkili, sindirim sistemini düzenleyici, cilt sıkılaştırıcı ve metabolizmanın çalışmasına yardımcı olan birçok besleyici bitkisel yağ türü mevcuttur. Bunlar arasında vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin bir yağ olan lavanta yağı ve jojoba yağı da yer alır. Cilt temizliğinde ve nem dengesini korumakta oldukça etkili olan jojoba yağı masaj hareketleri ile istediğiniz bölgelere uygulayabileceğiniz bir üründür. Genellikle yaz aylarında kusursuz ve sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak için kullanılan kakao yağı, cilt onarıcı özelliği ile bilinir. E vitamini yağı özellikle cilt sağlığı açısından büyük önem taşıyan yağ seçenekleri arasında yer alır. Cildinizi nemlendirir, yaralara ve yara izlerine iyi gelir, birtakım deri hastalıklarının tedavisinde rahatlıkla kullanılabilir. Oldukça faydalı bir yağ çeşidi olan E vitamini yağı ile cildinize verimli bir bakım gerçekleştirebilirsiniz.


Doğal Ve Etkili Ürün Seçenekleri


Birbirinden farklı özlerden üretilen bitkisel yağ çeşitleri arasında badem yağı, gül yağı, biberiye yağı ve kantaron yağı gibi birçok ürün bulunur. Hindistan cevizi yağı yiyecek ve içeceklerde kullanılabileceği gibi cilt bakımında da sıklıkla kullanımı gerçekleştirilen yağlar arasında bulunur. Antibakteriyel özellikte olan yağ çeşidini hem kişisel bakımınızı gerçekleştirirken hem de yemeklerde lezzetli bir aroma olarak kullanabilirsiniz. Çam yağı ve terebentin esansı saç dökülmelerine karşı etkili bir kullanım sağlar. Saçınıza doğal bir bakım yapmanıza ve parlak, ipeksi saç tellerine sahip olmanıza yardımcı olur. Terebentin yağı kullanımı sayesinde koparak dökülmelerin önüne geçebilir, saç tellerinizi güçlendirebilirsiniz.


Aromatik Yağlar İle Avantajlı Bir Alışveriş


Düzenli kullanımda etkisini gösteren Arifoğlu Hindistan Cevizi Yağı sıklıkla tercih edilen, kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz bir üründür. The Lifeco Organik Hindistan Cevizi Yağı nemlendirici, saç yağı, masaj yağı ve güneş koruyucu olmasının yanı sıra yemeklerde aroma olarak kullanılabilir. Arifoğlu Kaş Kirpik Bakım Yağı kaş ve kirpiklerinizin bakımını etkili bir şekilde gerçekleştirir. Watsons birbirinden kaliteli marka ve ürün seçeneklerini, uygun fiyatlarla sizlere sunar. Bir an önce aradığınız ürüne ulaşabilir, kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz!