Bebek Bezi

Bebeğin doğumundan itibaren sıklıkla ihtiyaç duyduğu bebek bezi modelleri farklı özellikleri ile karşınıza çıkar. Bebek bezi markaları, geniş ürün yelpazesi ile Watsons'ta bulunur. Bebeğiniz için en uygun aradığınız niteliklerde ürünleri tercih ederek, onların konforu ve sağlığını koruyabilirsiniz. Pratik kullanıma sahip ürünler, çocuk ve bebeklerin rahat hareket etmelerini sağlarken idrarı anında emerek huzurunun kaçmasını da önler. Hassas kumaş ve steril içerikleri ile birbirinden ayrılan bebek bezi modelleri, desen ve renkleri ile çocukların yüzünü güldürür.

Bebek Bezi Nasıl Seçilir?

Deneme yanılma yöntemi ile başladığınız bebek bezi seçimi, bebeğinizin cildine ve ölçülerine göre farklılık gösterir. Bebek bezinin emici gücü, esnekliği ve dokusu seçimlerinizde belirleyici rol oynar. Bebeğinizin altını değiştirirken bezin onun ergonomisine uygun olup olmadığını düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir. Uyurken ya da oyun oynarken rahat hareket edebilmesi, konforundan eksik kalmaması doğru bezi tercih ettiğiniz anlamına gelir. Bezin ölçüsü ve kullanım alanı da doğru bezi seçmeniz için son derece önemlidir. Yaz mevsimi yaklaşırken bebeğinizin deniz ve havuz keyfini de unutmamalısınız. Prima bebek bezi çeşitleri arasında yer alan tek kullanımlık mayo bebek bezi ile bebeğinizi gönül rahatlığı ile suya sokabilirsiniz. Bebek bezi, bebeğinizin hassas cildine nazik bir dokunuş yapar.

Bebek Bezi Çeşitleri Nelerdir?

Kendine has özellikleri ve kalitesi ile çok sayıda markanın çeşitli bebek bezi modelleri arasından doğru seçimi yapmak hem zor hem de oldukça keyifli bir süreçtir. Watsons'ta Prima, Sleepy, Molfix, Pure gibi farklı markaların bezleri ile tanışabilirsiniz. Doğal içeriğe sahip Sleepy bebek bezi ile bebeğiniz huzurluyken siz de mutlu olursunuz. Bebek bezi çeşitleri arasında rahatlığı sayesinde sıklıkla tercih edilen külot bez modelleri, kolaylıkla giyilip çıkarılabilir. Bebeğinizin beline tam uyum sağlayan Prima külot bez çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yeni doğan, aktif bebek, premium care çeşitleri arasından uygun ürünü bulup bebeğinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Cilt Dostu Bebek Bezleri

Saf suyla dokunan bebek bezi olma özelliği ile ön plana çıkan Sleepy külot bez ve normal bez modellerinin emiciliği kullandığı teknoloji dolayısıyla oldukça yüksektir. Kullanışlı ve ergonomik olması ile dikkat çeken ürünlerin renk değiştiren ıslaklık göstergesi vardır. Hava akışı sağlayan esnek kulaklar, bebeğinize gerekli konforu sağlar. Sleepy uygun bebek bezi fiyatları ile ürünlerini bebek gelişimini takip ederek üretir.

Bebeğinize uygun bezi Watsons'ta kolaylıkla bularak ona konforlu bir yaşam sunabilirsiniz.

Bebek Bezi ve Mendil