Dermokozmetik Serum ve Yağlar

Özellikle son yıllarda daha fazla popülerlik kazanmaya başlamış olan serum ve yağlar cilt bakımının atlanmaması gereken adımları arasında yer alır. Serum ve yağlar son derece küçük yapı taşlarından oluşurlar, böylece uygulamadan sonra cilt tarafından daha hızlı bir şekilde emilirler. Serum ve yağlar cildi beslemek için kullanılırlar. Kuruluk, matlık ve donukluk gibi cilt problemlerine yönelik farklı içeriklere sahip besleyici ve canlandırıcı serum ve yağ çeşitlerini Watsons’ta bulabilir ve cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Cilt Bakımında Serumun Önemi

Serumlar cilt bakımında temizleme işleminden sonra, ister direkt olarak cildinize uygulayabileceğiniz, isterseniz de nemlendiricinizle birkaç damla karıştırarak kullanabileceğiniz likit cilt ürünleridir. Cilt bakım yağları da tıpkı serumlar gibi kullanılır. Revolution Skincare Gold Elixir Yağı cilde doğal bir ışıltı verir, bu yüzden kuru, karma ve normal ciltler için idealdir. İçeriğindeki kuşburnu yağı sayesinde makyaj öncesi kullanıldığında cilde parlaklık katar. İçindeki ince altın tanecikler tıpkı bir aydınlatıcı gibi cilde ışıltı kazandırdığı için elmacık kemiklerine daha yoğun uygulayabilirsiniz. Doğal içerikleri, alkol, paraben ve parfüm bulundurmaması hassas ciltler için tercih sebebidir.

Kaş ve Kirpik Serumu ile Etkileyici Bakışlar

Serum ve yağlar kaş ve kirpik bakımında da kullanılır. Kaş ve kirpikleri besleyici bakım ürünleri daha gür görünen kaşlara ve kirpiklere sahip olmak isteyenlerin favori bakım ürünleri arasında yer alır. Dermokozmetik kaş serumu kaş ve kirpiklerin canlı ve parlak olmasına yardımcı olur. Siveno Kaş ve Kirpik Serumu ise düzenli olarak kullanıldığı zaman kalın ve uzun görünen kirpikler, gür görünümlü kaşlar ile bakışlarınızı çok daha etkileyici bir hale getirir. İçeriğindeki Hint yağı ve susam yağı gibi doğal malzemeler sayesinde kaş ve kirpiklerinizi besler.

Serum ve Yağlar ile Daha Genç Görünümlü Bir Cilt

Yıpranmış ve çevresel faktörler yüzünden hasar görmüş ciltlerin yeniden genç, taze ve pürüzsüz bir görünüm alabilmesi için dermokozmetik serum kullanımı büyük fayda sağlar. M. Asam’ın retinol içerikli ampul serumu yaşlanma etkilerinin görünümünü azaltmak için kullanıma uygundur. 28 adet ampulden oluşan bu cilt bakım serumu genç ve canlı bir cilt görünümü isteyenler için idealdir. Doğal içerikli yağlardan hoşlananlar için Rosense Jojoba yağı ve gül yağı ile cildi besleyerek pürüzsüz ve yumuşak bir hale getirir. Paraben ve silikon içermemesi ile dikkat çeken bu serum ışıltılı bir görünüm isteyenler için de uygundur. Cildinizi derinlemesine beslemek ve çok yönlü bir cilt bakım rutinine sahip olmak için serum ve yağlardan yardım alabilir, ışıltılı ve taze bir görünüm için düzenli olarak uygulayabilirsiniz. Hızlı emilen ve nemlendiren serum ve yağ ürünleri genç görünümlü bir cilt için önemli bir adımdır. Siz de cilt tipinize ve cildinizin ihtiyaçlarına uygun serum ve yağları Watsons’ta bulabilir, daha canlı ve parlak bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.

Fiyata göre filtrele
  • 45,25 239,90