Kahve Makineleri

Kahve keyfinizi daha da güzel hâle getirecek olan kahve makineleri onlarca ünlü markanın buluştuğu Watsons'ta bir araya geliyor. Electrolux, Goldmaster, Fakir, Homend, Melitta, Russell Hobbs gibi en ünlü ev elektroniği markalarının kahve makinesi modelleri ve daha çok sayıda ürünü bir arada görebilirsiniz. Türk kahvesi, espresso, filtre kahve gibi kahve türlerine özel olarak tasarlanan kahve makineleri, çok sayıda fonksiyon sunarak kahvenizin aromasını kaybetmeden ideal lezzette ve hızlı bir şekilde hazır olmasını sağlıyor. Özellikle kalabalık sunumlarınızda ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılayan modeller, hem zaman kazanmanıza hem de zahmetsiz bir şekilde nefis lezzetler hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Filtre Kahve Makinesi Modelleri: Daha Lezzetli, Daha Hızlı

Electrolux, Russell Hobbs, Homend, Melitta ve Goldmaster kahve makinesi çeşitleri, şık tasarımları, büyük cam demlik bölümleri ve yüksek su ısıtıcı kapasiteleriyle kahvenizin dakikalar içerisinde hazır olmasını sağlıyor. Yaklaşık 1200 W, 1000 W gibi farklı güç kapasiteleri olan ürünler, su haznelerinde bulunan suyun saniyeler içerisinde kaynamasına olanak tanıyor. Hızlı bir şekilde kaynayan su, ön bölümde bulunan demleme haznesine aktarılıyor. Bu sayede damlatma yöntemiyle demlenen filtre kahve, en lezzetli haliyle sunuma hazır duruma gelerek demlik bölümünde birikiyor. Goldmaster filtre kahve makinesi veya Nescafe kahve makinesi gibi uzman ellerde hazırlanmış çok sayıda model, yaklaşık 3 dakikada filtre kahve hazırlayabiliyor. Ürünlerin kahve hazırlama sürelerini ve fincan kapasitelerini ürün açıklamalarından kontrol edebilirsiniz. Bazı filtre kahve makinelerinin kahve öğütücü bölümleri de bulunuyor.

Espresso Makinesi: Eşsiz Lezzet, Pratik Hazırlık

Espresso makineleri, genellikle kapsül kahve makinesi formatında tasarlanmış olsa da öğütücü kullanarak espresso hazırlayan otomatik kahve makineleri de bulunuyor. Çekirdek öğütme ayarı, dokunmatik gösterge ekranı, hızlı demleme özelliği gibi üstün özellikleri bulunan ürünler, süt köpürtme fonksiyonunun yanı sıra latte, cappuccino gibi farklı içecek çeşitlerini yaparak çok sayıda işlevi aynı anda yerine getirebiliyor. Gün içerisinde misafirleriniz için hızlı sunum yapmanızı sağlayan makineler, aynı anda birden fazla içecek seçeneğini sunabilmenize de yardımcı oluyor. Kahve makinelerinin bazılarında zamanlayıcı özelliklerine de rastlanabiliyor. Russell Hobbs filtre kahve makinesi gibi modeller, 24 saat boyunca programlanabilen zamanlayıcı özelliği sunuyor. Bu özellik sayesinde siz programınızı oluşturduktan sonra eve döndüğünüzde, kahveniz hazır ve sıcak olabiliyor. Sıcak tutma fonksiyonu ise çok sayıda üründe görebileceğiniz özellikler arasında yer alıyor. Bu fonksiyonla kahve keyfiniz bitene dek sıcak kahve içebilirsiniz.

Kahve Makinesi Fiyatları

Dakikalar içerisinde kahve yapabilmenizi sağlayan Türk kahvesi makineleri, birbirinden şık filtre ve espresso kahve makineleri ve aradığınız kahve makinesi markaları Watsons'ın ayrıcalıklı fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. İdeal kahve makinenizi seçerek bu harika lezzetleri deneyimleyebilir, kahve sunumlarınızı sıcak ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.