Renk Açıcılar

Profesyonel kişisel bakım ürünlerinden olan saç renk açıcılar, dünyaca ünlü markaların uzman üretimleriyle Watsons'ta bir araya geliyor. L'Orèal Paris, Palette, Schwarzkopf ve Koleston marka saç açıcı ürünler saçlarını doğru renk tonlarına boyamak isteyen kullanıcılarla buluşuyor. Saç boyama işleminden önce saç rengi açıcı ürünler kullanarak özellikle açık ve kızıl tonlarında ideal sonuçlar alabilirsiniz.

Saç Açıcı Sprey Çeşitleri ile Kolayca Uygulama Yapın

Saçlarınızı yıpratmadan renk açma işlemi yapan renk açıcılar, hem çok açık sarı tonları için boya olarak hem de ultra yoğun renk açıcı olarak kullanılabiliyor. Özellikle L'Orèal saç açıcı türleri arasında bulunan Excellence Cream serisi renk açıcılardan 01, 02 ve 03 numaralı ürünler bu amaca hizmet edebiliyor. Palette ürünlerinden Göz Alıcı Renkler Yoğun Renk Açıcı ve Palette Deluxe Ultra Yoğun Renk Açıcı seçenekleri de platin sarı ve küllü sarı tonları kullanmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Aynı ürünler koyu renkli saçlarda da etkisini göstererek renk açma işlemi yapabiliyor.

Saçlarınızda Güneş Işıltıları Yaratın

Palette saç açıcı ürünleri, berrak sarı sonuçları vererek işlem sırasında yağ bakımı da yapabiliyor. Dileyen kullanıcılar için 7 tona kadar saç rengi açabilen ürünler üretilirken daha etkili saç açıcı boya modelleri arayanlar için 9 tona kadar açma işlemi yapan seçenekler de tasarlanıyor. L'Orèal Sunkiss Sprey saç açıcılar ise saçların aşamalı olarak açılmasına yardımcı oluyor. Güneş etkili renk açma işlemi etkisi yaratan mucizevi sprey, hem kuru hem de nemli saçlara uygulanabiliyor. Dilediğiniz kadar Sunkiss sprey uyguladıktan sonra, herhangi bir durulama işlemine gerek kalmadan kurulama işlemine geçebilirsiniz. Sunkiss jel ise yine doğal güneş ışığı etkisi yaratmak isteyen kullanıcıların tercihi olabiliyor.

Peroksit ve Oksidanları Değerlendirerek Harika Sonuçlar Alın

Koleston renk açıcı ürünleri, oksidan kremler ve tüp şeklinde satışa sunulan sıvı peroksit ürünleri içeriyor. %6 ve %9 gibi farklı açma oranları sunan renk açıcılar, uygulanacak olan saç tipi ve rengine göre değişiklik gösteriyor. Çok koyu saçlarda daha yüksek etkili peroksit türleri kullanılırken, daha açık tonlu saçlarda saçların zarar görmemesi için daha düşük açma değerine sahip tüpler tercih ediliyor. Schwarzkopf saç açıcı modelleri, uzman markanın hazırladığı Color Specialist Renk Açıcı ürünlerini içeriyor. 9 tona kadar renk açabilen ürün, saç üzerinde bulunan sıcak tonların giderilmesini ve nötrleşmesini sağlayarak renk eşitliği yaratmaya da yardımcı oluyor. Açma işlemi sırasında %80'e kadar daha az kırılma sağlayan ve kırılma karşıtı OmegaPlex teknolojisi içeren ürünle saçlarınızı yıpranmaya karşı koruyabilirsiniz. Oksidan krem seçeneklerini tercih ederek saçlarınızda kremsi bir bakımla renk aktivitesi yapabilirsiniz. Saçlarınızı yıpratmayan kaliteli renk açıcıları Watsons'ta bulabilir, hızlı ve güvenli alışveriş imkânlarından yararlanarak tek tıkla harika saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç Boyaları
Marka
Fiyata göre filtrele
  • 4,95 139,90