background image
Alışveriş Sepetim
Sıralama:
64 ürün
filtreler
Sürdürülebilir Yaşam
Sürdürülebilir Yaşam
Sürdürülebilir Yaşam
Watsons Club İndirimi
loyaltycard
( 1 )
Sepete Ekle
Sürdürülebilir Yaşam
Sürdürülebilir Yaşam
Sürdürülebilir Yaşam
Sürdürülebilir Yaşam
 

 

Vücut Güneş Kremi

 

Watsons, cildinizin bakımını eksiksiz yerine getirebilmeniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri sunuyor. Güneşin zararlı etkilerinden korunmanızı sağlayan vücut için güneş kremi kategorisinde yerli ve yabancı markaların en kaliteli ürünleri yer alıyor. Denizin ve güneşin etkisini çıkarırken lekesiz ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlayan vücut güneş kremi seçenekleri arasından ihtiyacınız olan ürünleri hemen şimdi Watsons kampanyalarıyla keşfedin!

 

Vücut Güneş Kremi Seçenekleri Watsons'ta!

 

Watsons, güneşin keyfini doyasıya çıkarırken aynı zamanda tüm vücudunuzu zararlı etkilerden korumanız için en iyi vücut için güneş kremi seçeneklerini sunuyor. En iyi markaların özel olarak formüle ettikleri güneş koruyucu kremler, cildi korumak ve yenilemek için yoğun bir koruma sağlıyor. Etkili ve sağlıklı bir bronzluk elde etmeniz için geliştirilen ürünler ise içeriğinde bulunan besleyici yağlar sayesinde cildinizin bakımını da gerçekleştiriyor. Cosmed, Duaderm, Garnier, Nivea, Procsin, Watsons, Sebamed, Solait, Roc ve Pure Beauty gibi markaların yarattığı koruyucu vücut losyonları, olağanüstü koruma ve bronzluk için etkili formüllerle sunuluyor. Siz de hemen şimdi bütçenize ve cildinizin ihtiyaçlarına uygun vücut güneş kremi seçenekleri arasında siparişinizi oluşturun!

 

Güneşin Keyfini Koruyucu Ürünlerle Çıkarın

 

Watsons, tüm cilt tiplerinin ihtiyacı olan güneş korumasını sunmak için pek çok farklı ürün sunuyor. Vücut koruyucu losyonların tümü, içeriğindeki aktifler, onarıcı mineraller ve antioksidanlar sayesinde cildinizi beslerken aynı zamanda UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlıyor. Egzotik aromalara sahip içerikleri sayesinde vücudunuzda mükemmel bir koku bırakan vücut güneş kremi seçenekleri, yüksek emilim seviyesiyle kıyafetlerinize bulaşmıyor. Pure Beauty Silky Touch güneş kremi, içerisindeki Bulgar gül suyu ve antioksidan içerikleri sayesinde hem vücudunuzda hem de cildinizde rahatlıkla kullanılabiliyor. SPF 30'dan 50+ korumaya kadar uzanan vücut için güneş kremi seçeneklerini sprey formdaki paketleme sayesinde ihtiyacınız olduğu anda kolayca tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz.

 

Her İhtiyaca Uygun Vücut Koruyucuları Keşfedin

 

Tüm cilt tipleri ve güneşe duyarlılık düzeyine göre geliştirilen vücut güneş kremi serisi, eksiksiz koruma sağlıyor. Hassas ciltler, yağlı ciltler, kuru ciltler, çocuklar ve bebekler için özel olarak geliştirilen formüller, güneşe ve kimyasal filtrelere karşı yüksek düzeyde koruma sağlıyor. Cildinizin spesifik sorunlarına uygun olarak seçeceğiniz vücut kremleri, cilt reaksiyonlarının önlenmesine de yardımcı oluyor. Transparan formüllü Nivea Sun Invisible Spray, giysilerinizde iz bırakmadan hızlıca emiliyor. Çocuklarınız için en güvenli ve yüksek koruma düzeyine sahip Radicare ve Aquarich ile zenginleştirilen Solait Kids Trigger güneş koruyucu krem ve çok daha fazlasını Watsons ayrıcalıklarıyla hemen şimdi satın alın!