background image
Alışveriş Sepetim
Cilt Serumu ve Yağlar
 

 

Yüz Serumu ve Yüz Bakım Yağları

 

Cilt; dış etkenler, sağlıksız beslenme, düzensiz uyku ve yaşlanma gibi faktörlere bağlı olarak zamanla elastikiyetini kaybeder. Temizleme, nemlendirme gibi günlük yapılan işlemler cildin kalitesinin korunmasına yardımcı olsa da, cildin yenilenmesine etki etmez. Bu nedenle rutin bakımın dışında cildi besleyen, koruyan ve tazeleyen ürünler ile cildi desteklemek gerekir. Cilt bakım serumu ve yağlar yorgun, yıpranmış cildin güçlenmesine ve yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Birbirinden zengin içeriklere sahip olan ve cildin ihtiyacı olan bakımı sunacak serum ve yağları Watsons'ta bulabilirsiniz.

 

Leke Giderici Serum ile Pürüzsüz Bir Cilt

 

Yeterince korunmamış ya da yağ dokusu zayıflamış bir ciltte güneş lekeleri görülebileceği gibi, sivilce izleri ve hamileliğe bağlı lekeler de oluşabilir. Leke sorunlarıyla baş edebilmek için, temiz cilde günde 1 ya da 2 kere leke karşıtı serum uygulamak gerekir. Leke giderici serumları düzenli kullanıldığında leke üzerindeki etkileri gözle görülebilir. Yüz serumu sadece lekelerin açılmasına yardımcı olmaz, aynı zamanda cilde daha aydınlık bir görünüm kazandırır. Cilt bakım serumu ve yağlar, tenin daha canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlarken cildi dış etkenlere karşı da korur. Cilt serumu su bazlıdır ve etkisi oldukça yüksektir.

 

Yüz Bakım Yağları ile Cildiniz Parlasın

 

Kuru, pul pul dökülen, mat görünümlü ve hassas yapısı bulunan ciltler ekstra nemlendirilmeye ihtiyaç duyar. Böyle durumlarda zengin ve besleyici içeriğe sahip cilt bakım yağı kullanmak önemlidir. Bu yağlar çok güçlü nemlendirme, yenileme ve kırışık karşıtı etkiye sahiptir. Düzenli olarak kullanıldığında cildi gerginlikten kurtarır ve ışıltılı bir görünüme kavuşturur. Yüz bakım yağı, gece yatmadan önce temizlenmiş cilde dairesel hareketler yaparak uygulanır.

 

Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımı Watsons Serum Çeşitleri İle Yapın!

 

Her cilt tipine uygun bakım ürünlerine sahip Watsons, yüz serumu çeşitlerinde de geniş yelpazede çeşitleri ile sizi mutlu edecek. Cildinize ihtiyacı olan vitamin takviyesini sağlayacak c vitamini serumu ve derinlemesine nem sağlayacak hyalüronik asit serumlar avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yıpranmış cilt bariyerini onaran retinol ve niacinamide serumlar ile ışıltılı ve aydınlık bir cilde kavuşabilirsiniz. Geçen yıllara meydan okumanızı sağlayacak kolajen takviyesi sunan serumlar ile kırışıklık görünümünü en aza indirebilirsiniz.

Sinoz, Loreal, The Ordinary, Simple, Frudia, ve The Purest Solutions gibi birbirinden popüler ve kaliteli cilt bakım markası serumları Watsons’ta sizi bekliyor!

 

L'Oréal Mucizevi Krem ile Güzelleşin

 

İncelmiş ve yıpranmış bir ciltte pigment üreten hücreler azalır, bu durum cildin daha yorgun görünmesine neden olur. L'Oréal mucizevi krem cildi pürüzsüzleştirirken aynı zamanda solgun görünümü de yok eder. Günlük bakım kremi olarak kullanılabilir. Cildin daha kadifemsi ve ipeksi olmasını sağlayan L'Oréal mucizevi yağ, cildin canlanmasına da yardımcı olur. Birbirinden güzel ve besleyici içeriklere sahip Bio oil yağ ürünlerini de Watsons'ta bulabilir, daha sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşabilirsiniz.