background image
Alışveriş Sepetim

DERMOKİL

filtreler

STOK DURUMU

MARKA

KATEGORİ

FİYAT

ALT KATEGORİ

Filtreleri sıfırla Doğrula
 

Dermokil


Cildinizin sağlığını düşünen Dermokil markası, farklı formlarda üretilen maskeleri ile cilt sorunlarına etkili çözümler getirir. Kusursuz bir cildin anahtarını sunan Dermokil maske çeşitleri, ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanızı sağlar. Watsons'ta bulunan marka ürünleri ile canlı bir cilde kavuşabilirsiniz


Çeşitli Özelliklere Sahip Ürünler


En önemli kişisel bakım sorunlarından olan ciltteki leke ve sivilceler görünümünüzü doğrudan etkiler. Yer ve zaman fark etmeksizin uygulayabileceğiniz maske çeşitleri, farklı formları ile kurtarıcınız olur. Kâğıt, toz, krem ve kendin yap maskeleri ile canlı ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Rutin cilt bakım ürünleriniz içerisinde yer alması gereken Dermokil maskeler kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Hızlı ve etkili bakım için maske çeşitlerine Watsons sayesinde ulaşabilir ve doğru bir tercih yapabilirsiniz.


Cilt Sorunlarına Uygun Doğal Çözümler


Cildinizde oluşan leke, sivilce ve siyah nokta gibi sorunlara Dermokil maskeleri ile meydan okuyabilirsiniz. Marka, ürün içeriklerini oluştururken doğadan ilham alır. Size özel olarak üretilen maskeler, güzelliğin toprakta saklı olduğunu kanıtlar. Tüm cilt tiplerine uygun Dermokil siyah maske ile kendinizi baştan yaratabilirsiniz. Kırışıklıklarınızı önlemeye yardımcı olan maske, pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Favori karışımınıza kendin yap maskeleri ile ulaşabilir ve cildinizi rahatlatabilirsiniz. Tek kullanımlık kağıt maskeler ile sorunlara hızlı bir şekilde savaş açabilirsiniz. Sivilce ve aknelerinizden kurtulmanıza yardımcı olan maskeler, aydınlık bir görüntünün habercisidir. Aynaya baktığınızda, gözünüze ilk çarpan ten renginizin eşitsizliği ve lekeleriniz ise Dermokil cilt beyazlatıcı krem en büyük destekçiniz olur. Ürün, pigment kusurlarının görünümünü azaltarak cildinizin aydınlanmasını sağlar. Yağlı ciltlerin derdi, parlama sorununa arındırıcı ve yağ dengeleyici maske ile etkili bir çözüm getirebilirsiniz. Dermokil bakım ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırıp dinamik bir görüntüye sahip olabilirsiniz.


Kil Maskesi ile Canlı Bir Cilt


Birbirinden farklı sorunlara çözüm sunan Dermokil kil maskesi, krem başta olmak üzere kağıt ve toz alternatifleri ile de cildinizi iyileştirebilir. Soyulabilen kil maskesi, ölü deriyi temizleyerek cildi yeniler. Cildinizin esnekliğini kazanmasına yardımcı olan maske, iyileştirici özelliği ile koruyucu bariyer görevi görür. Işıltılı ve güçlü bir görünüm veren kil maskesi ile pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Yosun ve avokadolu kil maskesi, size doğal bir bakım şansı tanır. Cilt tipine göre içerik ve miktarı değişen kendin yap kil maskesi sayesinde keyifli bir bakım zamanı yaşayabilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen canlı, aydınlık, parlak ve sağlıklı bir cilt için gerekeni yapan kil maskesine günlük bakım rutininiz içerisinde yer verebilirsiniz. Cildinize önem veren Dermokil doğal bakım ürünlerine Watsons aracılığı ile hızlı ve pratik bir şekilde ulaşabilir, beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

Mağazada Bul

Lokasyonum
Telefon Numarası *
Bir kod girin. *