background image
Alışveriş Sepetim
Yüz Temizleme ve Tonik
Sıralama:
225 ürün
filtreler
Sürdürülebilir Yaşam
Sürdürülebilir Yaşam
Sürdürülebilir Yaşam
 

 

Yüz Temizleme ve Tonik

 

Güzellik ilk önce cilt temizliğinden başlar. Yüz temizleme jeli, yüz yıkama jeli gibi cilt temizleyici ürünlerle cildinizde gün boyu biriken kiri, yağı, makyaj artıklarını ve diğer unsurları derinlemesine temizleyebilir ve cildinize doğal ışıltısını ve nemini geri kazandırabilirsiniz. Tüm cilt temizleyici ürünler, bütçenize uygun cazip fiyat seçenekleriyle Watsons'da sizleri bekliyor. Watsons'da yüz temizleme ve tonik ürünleri dışında temizleyici yüz bantları, onarıcı yüz bakımı, dudak bakımı, göz bakımı, peeling, nemlendiriciler, serum ve yağlar, maskeler ve yaşlanma karşıtı ürünler de bulabilirsiniz.

 

Siyah Noktalarınızla Vedalaşın

 

Siyah noktalar, kadınların en büyük cilt problemlerinin başında gelir. Siyah nokta azaltıcı ürünlerle siyah noktalara elveda diyebilirsiniz. Benzersiz formülleriyle ilk günden itibaren etkisini gösteren siyah nokta temizleyici ürünler, gözeneklere biriken ve siyah noktalara neden olan kiri ve yağı temizler. Cildiniz gözle görülür derecede temizlenir. Yumuşak kremsi formüllerin içerdiği mikro tanecikler, yağla ve kirle dolan cilt gözeneklerini kolayca açar. Çeşitli markalara ait peeling, tonik ve maske formunda bulabileceğiniz siyah nokta giderici ürünlerle cildinizi uzun süre siyah noktalardan koruyabilirsiniz..

 

Gözenek Sıkılaştırıcı Toniklerle Cildiniz Daha Sıkı

 

Köpüklü su içeren gözenek sıkılaştırıcı tonik çeşitleri, cildinizdeki ölü deri ve sebumu temizler. Cilt tarafından hızla emilen ve yapışkan bir his bırakmayan gözenek sıkılaştırıcı tonik ürünlerini, yüzünüzü yıkadıktan sonra bir pamuk yardımıyla cildinize hafifçe masaj yaparak yedirebilirsiniz. Cilde detox yapan yüz yıkama köpüğü ürünleri ise gözeneklerinizi temizler, parlamayı azaltır ve uzun süreli yağ kontrolü sağlar. Cilt sorunlarından arta kalan izlerin ve lekelerin oluşumunu azaltmak için, %96 oranında doğal kaynaklardan oluşan bileşenlere sahip formülleri ile Garnier yüz temizleme jeli ürünlerini tercih edebilirsiniz. Gül suyu, Hydra IQ ve salatalık özü gibi özler içeren Nivea yüz temizleme jeli ürünleri, gül suyunun arındırıcı gücünden yararlanır ve suya dayanıklı makyaj kalıntılarını bile ovalamaya gerek kalmadan temizler.

 

Yüz Temizleme Jelleri Kullanım Önerileri

 

Yüz temizleme jellerini, her gün sabah ve akşam olmak üzere, (kullanım şekline göre) ıslak ya da kuru cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak yedirin ve kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde edin. Yüz temizleme jelleri, cildinizdeki fazla sebumu uygulandığı anda azaltarak cildin gün boyu yağ nedeniyle parlamasını önler. Yüzünüzde derinlemesine temizlik için sivilcelere ve siyah noktalara karşı etkisi kanıtlanmış Neutrogena yüz temizleme jeli ürünlerini tercih edebilirsiniz. Cildinize anında nem ve ferahlık kazandıran su bazlı likit dokusu cilt tarafından hızla emilen ve 72 saat boyunca etkili nemlendirme yapan L'Oréal Paris nem terapisi ürünleri ile cildinize su bazlı bakım yapabilir ve nemlendirebilirsiniz. L'Oréal Paris aloe vera suyu içeren formülü ile tüm cilt tiplerine uygun nemlendirme yapar.